banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Máte rádi místo, kde žijete? - diskuze

47 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Já ne. V poslední době se mi dokonce zdá, že náš byt nenávidím. Z 80% za to sice může ta pixla, co bydlí pod námi a fakt bych nevěřila, co jeden soused dokáže způsobit,ale já se tak strašně těším, až odsud jednou zmizíme, že si to ani nedovedete představit. Jak jste na tom vy? Sníte o lepších zítřcích, co se bydlení týče nebo vám vyhovuje, co máte?
nooo samozrejme ze snim o lepsim bydleni:D:D ale jinak sem tu spokojena.. sice to ma hodne svych chyb, vad, plusu i minusu..ale zvykam si tu... este bych si to dokazala predstavit uplne jinak- ale to nejsou penize na rekonstrukci...jednopokojac sem nenavidela!
já si dovedu představit o hodně lepší bydlení..celej byt bych přestavěla. máme nejblbější výhled z celýho sídliště, to se mi taky nelíbí...je toho dost, ale nic opravdu významnýho. sousedy máme suprový, možná nás nemaj rádi, že sme hluční a neuklízíme na chodbě, ale nestěžujou si, takže já můžu v klidu říkat, že sousedy máme fajn
Mám.My jsme šli do baráku cíleně.Hlavně když to i tady občas čtu, jaké je v paneláku vzrůšo.Je tady klid, dobrý vzduch, kvalitní půda,..Jako jediný problém vidím, že ke spokojenému životu potřebujeme 2 auta. Zatím je to pro nás daň přijatelná.
Ano. Miluju panelaky, miluju to vecne teplo v nich i v minus 20. Jsme v nove udelanem byte, vsechno funguje... Parada a luxus oproti vsem ostatnim 7 najmum, ktere jsme prosli. Najem je podle okoli vysoky, ale fakt jsem tady spokojena. Jedina nevyhoda je jezdeni do moji prace, na ranni tak tak stiham, z ranni cekam hodinu na autobus, s odpoledni to mam presne naopak. Manzel me ukecava na ridicak, asi do nej pujdu.Jinak v baraku je cisto, nikdo se o nas nestara...
Mám hrozně ráda část města, kde bydlíme. Tu bych rozhodně neměnila. Ale byt mámee relativně malý ve starém paeláku, kde by potřebovala spousta věcí opravit. Nejvícmě štve kuchxň, ta je na nic. Dovedla bych si rozhodně představit lepší bydlení, ale na lepší nemáme a lidi jsou na tom kolikrát mnohem, mnohem hůř než my, takže ve výsledku mám ten byt vlastně ráda. A sousedy máme aštěstí v pohodě.
Bydlím tu přes 20 let a pořád si užívám,že to není barák se zahradou,skleníkem a králíky ve kterém jsem vyrostla.Náš byt mám ráda,jako chtělo by to celé přestavět,ale to by už nebylo to moje,co mám na tom ráda.Okolí mám super,máme tu vše za čím tu jezdí lidi z celé ovy.Les,řeku,tenisové kurty,skauta, venčící louku,cyklostezky,sol. jeskyni,hospic,kostel.Výhled máme na vesnici co je za cestou,slyšíme kokrhat kohouty.Nedostatek jsou lidi v našem domě nebo spíše psi,ti by tu být nemuseli.A pak máme všecko do kopce a autobus jezdí jednou za 20min.Civilizaci máme asi 8min pěšky.Jo,mám to tu ráda.
ano miluju to tady - hory, les, náš domeček.. ale zase bych brala lepší pracovní uplatnění, nějaké fajn obchody, kvalitnější lékařskou péči.. když se odněkud vracíme domů, všichni se těšíme, děti běhají po baráčku šťastné, že jsou doma..ale itak sním o letním domečku u moře
Naprosto maximalne spokojena. Kdyz jsem se stehovala od rodicu, vzdy se mi stahnul krk, kdyz jsem jela kolem. Navic z domu do bytu. Pro me des a utrpeni i kdyz to byla novostavba u lesa. Ani ve snu by me nenapadlo, ze tu budu jednou zit i ja se svymi detmi. Jsem strasne stastna a uvedomuju si to pri kazdy prochazce nebo pohledu z okna. Nebo kdyz si malicherne fnukam nad vylohami obchodu, kde jsem driv byla furt a ted na to kvuli nakladum na bydleni nemam. Nic se tomuhle pocitu vlastniho domu nevyrovna. Navic tu znam kazdy kamen, lidi, vsechno. Je to stary dum, ma svou dusi, dycha se tu uplne jinak nez v byte, o panelu ani nemluve. A kdyz zavzpominam, jak to tu bylo v dezolatnim stavu a poooomalicku se z toho stava nas vysneny domov...az bych se dojala. Nase ctvrt je pro me proste srdecni zalezitost Evi, moc vam preju, at si brzy polepsite!
Já svůj domov zbožňuju. Letos náš dům oslaví 80 let a pro mě je to místo vzpomínek, jsem již 4. generace,která zde žije a jsem tu šťastná. Dům je v Praze a přesto je to na vesnici..znám tu každého, vyrostla jsem tu a přesto, že jsem tu většinu mládí nežila, vrátila jsem se sem před 10 lety a neodejdu, to vím.Žiji i s rizikem povodní, ale pro mě tohle místo má tak velký srdeční význam, že bych odešla jen tehdy, kdyby to bylo nutné, kvůli mým dětem.
Ja miluju misto,kde bydlime,ale vymenila bych byt,protoze je na muj vkus miniaturni a tak blbe reseny,ze hruza. Ale misto,jako takove je to nej v Ostrave,sousedi taky bez problemu. Ja vzdy rikam,ze bych zbourala ten zbytecny Lidl, co tu mame naproti a postavila tam dum
@zuzka83 Z kuchyně a obýváku máme taky dost šílený výhled. Se z těch oken ven vlastně skoro vůbec nedivám.
@zajic Vzrůšo se sousedy můžeš mít kolikrát i v domku. Já si jen v bytě připadám jak s přistřiženými křídly, sama to neumím pořádně vysvětlit. I když máme byt 74 metrů čtverečních, což je celkem dost, jsou na tom lidi i hůř, tak se tady cítím stísněně. Než jsme se sem s Lojzou nastěhovali, žila jsem s našima ve velkém domě a tak i proto si pořád nemůžu zvyknout tady. No, snad do tří, čtyř let budeme fuč. Byla bych tak ráda...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

77 %
37 hlasů

6 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 48 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici