banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

malinkatej:)))) - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Zdravíme, já sjem etda na dvojčtáka čekala pupíček dvakrát tolikej! Musím s etaky někdy vyfotit at mám památku..až budu mít fotečky schálně nakoukni, ale já sjem etd 0. t. taky, a mám ho stejnej, a to mám jedno!.))) Ale ono ej fakt že napodruhé ten pupík bývá trošku větší, no funím už ted, taky siříkám co teprv budu dělat pak:) Mějte se a držet se:))
Jana Filípek a Tomášek v bříšku:)
no urcite se taky vyfot uz pro pamatku, ale proti tomu 17 mi to prijde jako obrovsky skok aporad se zvedtsuje a zvetsuje:)mi to samozrejme nevadi, klidne at jsu trikrat takova,hlavne at se narodi v poradku

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici