banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

lahváče - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, teď mě chytla uklízecí nemoc, vyluxovala jsem, uklidila koupelnu, umyla+utřela nádobí,uklidila kuchyň a při tom uklízení jsem narazila na prázdné flašky od piva, tak jsem si řekla, že je hodím do igelitky a příležitostně zpeněžím v obchodě, až se tam dostanu. Jak jsem tak ty flašky přendávala z okna do tašky, tak mě ještě napadlo mrknout se do spíže, jestli se tam nějaká taky neválí, a hádejte, jaký poklad jsem tam objevila!!! Jen tak volně stojících jsem jich teda našla 18 a pak ještě 2 kartóny plné prázdných flašek!!! No dohromady 35 láhví! Přemýšlím, kdy jsme je naposled byli vracet. Byla jsem přesvědčena, že po Vánocích určitě, ale v tom případě nevím, od kdy se to sesbíralo.Aspoň jednu výhodu to má - dostanu za ně 105 kaček Tak já jdu dál uklízet, jsem zvědavá, jaké \"poklady\" ještě objevím
Škoda, že my pivo nepijem a tudíž nemáme žádný vedlejší příjem PS: Nemohla bych ti přijet někdy uklidit?
@ jsem na tom stejne
no u nás je to tak že láhve jsou v base a když jsou prázdně tak se hned vrací za plné
no vida,stovka dobra
Taky jsem tuhle vynášela, to byl rachot vízt kočárkem prázdné lahve
Ty bláho,vidíš to.Tak šupky je vyměnit za korunky.U nás se lahváče nepijou a ani není místo,kam by se uschovaly a zapomnělo se na ně-prázdné lahve.
U nás se moc piva nevypije,ale i tak sekupují plechovky,protože prázdný lahve by taky neměl kdo odnést

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
19 hlasů

69 %
51 hlasů

5 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici