banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

koupání na pískovně - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
vendovi zítra bude 16 týdnů, takže když jsme na koupališti, tak si to opravdu užívám:-( ležím s ním ve stínu, rozptyluju ho aby nebyl otrávenej, mlíko ohřívám na lihovém vařiči a tak podobně....včera mne napadl geniální fór. vrazila jsem mládě tatínkovi, aby mu zkusil namočit nožičky:-) ani jsem se nemusela dívat, jestli to doopravdy dělají:-) ten řev se nedal přeslechnout v okolí dvou kilometrů. tatínek mi hoi vrátil s tím, že je nějaký rozbitý:-)))když jsme byli dostatčně okoupaní, oslunění( někteří) a řádně unavení (všichni), vzala jsem prcka do náruče a šla s ním do vody. tatínek zvědavě přihlížel a ostatní lidé si cpali prsty preventivně do uší. jako by nic jsem si s ním v náručí sedla na bobek u břehu, svojí namočenou rukou jsem mu hladila nožky, ručičky a povídala mu u toho. takhle osměleného jsem ho omočila..... a nic. vůbec neřval, jenom koukal... ale tatínek koukal mnohem víc....
není nad maminky, ty jsou prostě nenahraditelný , náš tatínek zase tvrdí že jí nemuže nakrmit protože to od něj nechce ...nemá trpělivost , terezka to s nim párkrat zkoušela..tatínek se nechal a ted si ani neškrtne a radši mi jí na jídlo vrací...bohužel pro mě , protože nemužu nikam ani odjet jelikož by mi dítě zatim umřelo hlady
 ty jsi teda mamča! myslím, že ti to tatínek brzo vrátí!
Já jsem asi dost divná, ale já bych s tak malým dítětem na koupálko vůbec nešla. Tím spíš, že ty sama z toho nejsi nadšená.
@nadule1 Proč? Já pamatuju, jak mi malá hystericky ječela v šestinedělí a úplně nejklidnější z celý tý doby byla u rybníka v kočáře pod stromem, to dokonce i spala!! :) a byly jí tři týdny.
Lucí já se taky strašně těšim k vodě, máme naplánovanej čtvrtek k rybníku :)) Máme kruh s otvory na nožičky, tak jsem zvědavá. Jinak malá je na vodu zvyklá od půl roka z plavča a nadšení z vody je veliký vždycky..
@Luci23 Protože si myslím, že takhle malé dítě do tak studené vody, ve které se navíc koupe kde kdo, prostě nepatří. Jo spící dítě v kočáru je o něčem jiným. Ale to jsem teda v příspěvku nikde nečetla - jen o ječení, rozptylování, aby nebyl otrávenej apodobně.
@nadule1 Ale myslim, že to prckovi neublížilo
@Luci23 myslím, že pod borovicemi u pískovny je miminu líp než v paneláku. holt to chce od mámy tu oběť - být s ním v chládku. a je rozdíl mezi bazénem přechlorované vody a přírodním koupalištěm. každé mimi je přece jiné.. a přístup rodičů také. kdybychom byli všichni stejní, byla by to veliká nuda.
@lucicína a ono v tom bazénu na speciální plavání pro prcky bývá dost všeho taky, včetně nemytejch mamin!!!hlavně, že jste si to užili!
@lucicína Já přeci nepsala, že s ním máš být v paneláku.Mně šlo spíš o to, že ta voda v přírodním koupališti je sakra studená pro tak malé dítě. Ale máš pravdu, je to tvůj přístup. Já osobně bych prostě tohle nikdy neriskovala. Znám z okolí pár případů, kdy si miminka z těchto radovánek odnesly zánět močáku nebo i ledvin.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici