banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

koupání - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ahojy,určitě to tady zaznělo již mnohokrát,ale přesto ...v čem koupete mimča( malý má měsíc).Já ho koupu jen v čisté vodě,pak dám mléko ..ale zdá se mi,že má vlásky jakoby mastné..jestli dáváte nějaký šampon nebo tak???a je lepší na tělo olejíček nebo mléko??děkuji
ja maleho koupu od narozene v bubchenu, kupuju sprchovy gel a myju mu v nem i vlasky, moc jich nema....
@Bobisu já mám od bubchenu mléko po koupání,ale gel ne ..díky za radu
mám pěnu do koupele od Hipp tak ji to dávam a mažu olejíčkem-tež mám Hipp,Niveu...olejíčky se mi zdají lepší-dost promastí
cista voda a 1x tydne olejova koupel od bubchen..a od 1 mesic je uz jen sprchuji a 1x tyden namydlim olejovou koupely a po koupani vzdy slunecnicovym olejem
davam koupel od Weledy
Já mam zatim jen připravenou mycí emulzi od Sebamedu (šamponek kupovat nebudu, budu používat tohle) a pak olejíček taky od Sebamedu
@Luci23 koupu obden, mame suchou kuzi..koupu, spis sprchuju, dam ji do vany na koupaci deku a osprchuju..myju ji olejovou cistici koupeli od bubchen, na vlasky mame od stejne firmy sampon, mazu ji olejem stjne znacky..pres den oblicej, krcek a ramena treba i 5x lenienskou
Používala jsem na střídačku jeden den olej do koupele druhý den utřít prdelku gelem od fy Bübchen. Mlíko jsem používala jen nasuchý místa a radši jsem mandlovým olejíkem masírovala bříško a nožičky.
maly kdyz byl takhle maly tak mel taky mastne vlasky,koupali sme ho v ciste vode ale na vlasky sme zacali pouzivat normalne detsky sampon a bylo po mastnote.
Zacali jsme mydlem od Nivei (i vlasky), pak tekute mydlo od Hippu (moc vysusovalo!) a ted jsme spokojeni s tekutym mydlem od Sebamedu. Od narozeni mazu po kazdym koupani obycejnou vazelinou. Maty ma 1,5 roku.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici