banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kontrola - diskuze

18 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jupííí holky! Tak jsem po kontrole. Mimísek krásně povyrostl. Mame asi 1,5cm a srdíčko nám tluče. Jsme 7+3 a na další kontrolu jdeme za 3 týdny - to dostaneme už průkazku. A rovnou nás dr objednala na ten velký utz ve 12tt. Tak tam jdeme 9.3. Spadl mi kámen ze srdce.
@efate Tak to je prima. No nechci strašit, ale v 5tt jsem se cítila taky fajn a nevolnosti začali až posléze. Ale snad se ti to vyhne. Já už z toho docela blázním
Ahoj, tak to je supr! ja mam taky dobre zpravy, dnes mi doktor potvrdil tehu na UTZ, krev je taky dobra, zacinam 5 tyden. spineni ustalo, bricho neboli,citim se docela fajn.
Gratulujeme. Moc moc Vám to přejeme!!! Není větší radosti, když je vše v pořádku, však my víme !!!
Skvělý
Paráda
@telefka ano u mě zatím taky vše v pořádku
@mtina Jak jsi dopadla na kontrole ty? Doufám, že vše ok!!!
super
@telefka Moc gratuluju. Já jdu až 10.2. už se nemůžu dočkat
to je super zpráva moc moc gratluju a ať nadále mimísek tak krásně roste

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici