banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kojení verzus hubnutí - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky, jak se říká, že po kojení jdou kila dolů samy, platí to u Vás ? Mám teda určitě míň než po porodu, ale svoje staré kalhoty stále nezapnu (cca 4 m po porodu). Mám pořád hlad, jím víc než v těhotenství. No bodejď bych zapla, když každej večer splácám čokoládu a k tomu ještě zmrzlinu
já tedy už obleču vše a zapnu taky.. břicho mám větší- hold je třeba ho zpevnit..ale taky žeru jako \"prase\" hlavně po 19hod kdy malej usne a spí v kuse až do 22 hod, to je moje žrací doba:D:D
U mě to teda platilo, já zapla kalhoty tak že ze mě i tak spadli. A to jsem tu čokoládu taky baštila hlavně v noci. Vydrž kila jsi nabírala 9měsíců, tak to nemůže jít tak rychle dolů.
Já v porodce nechala všechno, co jsem nabrala, ale teď zase tloustnu a to kojím pořád a dokojuju i po příkrmech. Prý to nejde tak rychle. Ale zapnu a obleču většinu věcí. Rozšířila se mi taky pánev a hrudník tím těhotenstvím.
teda já jsem zhubla dost...ani už břicho nemám...kojila jsem do 8.měsíců teď už jen ráno a večer
Přesně tak kila jsi nabírala 9 měsíců, tak neboj ono to půjde. Já jsem na své původní váze. Zapnu vše, nemám žádné břicho. Nic rozšířeného nemám, bohužel ani ten hrudník. Už nekojím.
já jsem hubla dost skokově. částečně při kojení, další část šla až po ukončení laktace. teď jsem pod startovní váhou, ale rozkydlejší cpu se taky, bez čokolády bych už byla v blázinci
Pořád kojím, na své váze jsem byla prakticky hned po šestinedělí. Prsa mám větší tak o dvě čísla (předtím to ovšem bylo velmi tristní), pánev se mi určitě trochu rozšířila (cítím na upnutých kalhotách) a břicho? Cvičením zpevněné svaly, ale ta kůže se ne a ne natáhnout zpět na své místo. JO a na sladkém ujíždím, bohužel.
tak dole uz mam vsechno, dokonce mam o 5 kilo min nez pred tehu. Cokoladu jim na kvanta (pritel uz ji prede mnou schovava - ale ja mu sama rekla, at mi vzdycky vynada, kdyz si pro ni jdu , protoze je mi jasny, ze jak prestanu kojit tak to bude vsechno nahore), dost udelali i prochazky povenku. ale spicek tam porad je, premlouvam se k cviceni ale je to se mnou marny
me zakazali kojitkvuli desivemu zhubnuti..vse jsem pribrala a neco vic s prikrmy
tak u mě to platí. Jak u Vojty tak teď u Adélky mám míň než jsem měla před těhu. Jím hlavně večer sladké, když už děti spí. U Vojty jsem měla míň o pět kilo a jak jsem přestala kojit, tak jsem se vrátila na svojí váhu. Nosím věci, co jsem ani před těhu nezapla, ale to povislé břicho mám pořád (Ádě bude 8m).
Ne neplatilo to u mě a to jsem i jedla hodně zdravé a na kojení vhodné potraviny. Ale nezhubla jsem nic.
já jsem zhubla asi 7 kg během těhotenství. Teď během 3 měsíců po porodu jsem nic už nezhubla, ale mám pořád strašný hlad a jím 2x víc než v těhotenství a jím i v noci. A taky denně čokoládu na nervy... Docela se děsím, že bych přestala kojit, že kila poletí nahoru... břicho mám nahoře u žaludku děsně vyboulený, vypadám jak v 5. měsíci, začala jsem nosit břišní pás. Ale měla jsem fakt obří břicho (koukni do galeky).

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
19 hlasů

68 %
50 hlasů

5 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 73 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici