banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kluk nebo holka??? - diskuze

29 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak dneska jdeme s prckem k pani doktorce na ultrazvuk srdicka a mela by nam rict i pohlavi.Jdeme tam az v 5 hodin a uz se nemuzu dockat :-)
Gratuluju a jsem zvědavá jak se bude holčička jmenovat.
Tak mame na 90% holku :-) Jsem to tusila.
@petula.z Jééé to je bezva!! Gratulace..už aby byla s vámi, viď?
@Lillynka To si pis. hrozne se tesime :-)Mladej vtipkoval ze si myslel ze budou mit prevahu (jako ze na me budou dav chlapi).No jo ale mi na neho budem dve zensky...:-)
@petula.z Gratuluji:) Taky cekame holcicku...ale manzel je stastny jak blecha Holcicku si totiz moooc pral
@Lenunka jo jo pisnu...
@petula.z Pak pisni
@Lenunka Tak to ja uvidim ve ctvrtek jestli bude tatka brecet jako zelva :-)
@petula.z To je pravda...Vidim to na mem tatkovi..kdyz jsem se vdavala,tak se s tim nemohl vubec srovnat a brecel jako zelva A to ma meho muze rad
@veru-beru Taky si myslim.Chlapi machrujou ze chcou kluka,ale kdyz je to holka tak jsou z ni poprdeni :-)
@petula.z Tak to je krásná zpráva,můžu ti říci,že holčička si omotá tatínka kolem prstu už v porodnici

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici