banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Když jsem pracovala v lázních,tak nám hlavní vedoucí zajisti... - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Když jsem pracovala v lázních,tak nám hlavní vedoucí zajistil seminář o přípravě míchaných nápojů,obsluze a samých takových věcech.Když jsem se z něj vrátila,tak mi moje vedoucí říká-a dali vám nějakej GLEJT?Koukala jsem na ni jak blázen.No ted už vím co to je
nemam tucha
Jo to znam, to se tady rika.
Je to teda neco jako potvrzeni, papir, ze jsi to absolovovala. Je to tak?
@janasmile ano
známe, to taky používáme
teda a to jem si myslela jak jsem v techto vyrazech sbehla....
Tohle slovo není místní, ale je to archaický/historický výraz. Glejty v historii získávala např města, řemeslníci apod.
jasan(tedy javor)glejt je potvrzení

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici