banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kdy nejčastěji dojde k ošklivému pádu dítěte? - diskuze

27 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Když jste na dosah dítěti... alespoň u nás. Vzpomínám si, že jsem byla na metr od dítěte (1,5 roku), na chvíli jsem se otočila, on zakopl o práh místnosti a měl na čele bouli jak klaunův nos. A maminka navíc nevěděla, jak se to stalo na tohle jsem si vzpomněla při čtení zveřejněného dotazu. Rovněž jsme řešili neochotu dětí setrvávat v postýlce, ohrádku jsme měli postavenu 14 dní u staršího dítěte, poté opět smontována. Ale když jsem se ráno potřebovala umýt, nebylo zbytí, dítě putovalo do postýlky (vydrželo tam samozřejmě celých těch 10 - 20 minut ječet (doba se odvíjela od stupně mé nervozity z toho řevu).
@sandina Teda, tak to se mám na co těšit. A to se celou dobu nemůžu dočkat, až ta naše maličká začne lozit. Už se nedivím, proč každý říká, že si to rychle rozmyslím. Jaj, to je strašny.
@Small
@kamila asi ano
@Martina krovák je železný hřebDobrou chut,asi má málo železa
@Small Blani co je to ten 10 cm krovák,zní to dosti brutálně a jinak že přeju dobrou chuť dětem....Samozřejmě nejsme pozadu
@Calamity J. No Jani, Kája teď konzumuje pastelky a dokonce ocumlávala 10 cm krovák, myslela jsem že mně omejou pořád si něco strká do pusy
@čihi brrr, no to jsou teda případy, my včera v devět večer řešili spolklou magnetku. Dětem se teď špatně usíná, tak na nás, zvláště syn, stále povykují. Najednou začal volat: "Spolkl jsem magnetku!" Já vyletěla jak střela, začali jsme mu vyvolávat zvracení. Najednou se šprajcnul, řekl, "nezvrací to", a odběhl do pokoje. Mně poté došlo, že ta magnetka měla průměr 1,5 cm, jsem si říkala, jak by to tam dostal, když má problém spolknout tabletku. Poté jsme s manželem zjistili, že ji hňácá v ruce a dcera potvrdila, že si z nástěnky odnesl pouze 1. Nakonec z toho vyplynulo, že ji cucal a vyplivnul... Některé děti vydají za 10 adrenalinových sportů.
asi na tom něco bude,protože holčička jedné mojí známé skončila na JIPce potom,co její tatíneksi dal na kraj stolu hrnek s kafem a schýbnul se ,aby sebral ze země propisku.Byl to mžik a chudinka měla o zábavu postaráno,dělali jí převazy v narkoze každý den a navíc to bylo během vánočních svátků.Tenkrát jí bylo 11 měsíců a vypadala hrozně,ale dneska už má jem malou jizvu na ručičce jako "památku".
@Martina chudina
@sandina Tak,tak.Zrovna teď má Vojtík dobrou výšku-obráží rohy stolů-všude kam přijdeme,chudáček,už aby trošku povyrostl.
@sandina Auuuuuuuuuu
@sandina ...a jednou si sedla na takovou malinkatou okrasnou růžičku.....!!!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici