banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Kaše před spaním - diskuze

21 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj, chtěla bych od Vás poradit. Eminka se teď začala nehorázným způsobem budit přes noc co 1,5 - 2 hodiny. Proto jsem se rozhodla zkusit na noc kaši. Nevím s jakou začít, přišly mi nějaké vzorky - nutrilon a nestlé. Jakou kaši používáte vy? Dekuji
Dobré jsou Hami, ale jako pvní jsem dala od Nestlé Moje první kašička...tak přejeme dobré pořízení.
Zkus první rýžovou bez příchutě, ale je možný že vám na lepší spaní nepomůže.
Já kaší začala příkrmy celkově. Poprvé dostal První kaši od Hamé. Taky jsem dala pro lepší spaní, ale stejně to nepomohlo, před dvěma měsíci si přidal 2-3 kojení a ještě ho to nepřešlo
Nejvíc dávám Hami a Sunarku. Nestlé se mi divně žmolkují, nejdou rozmíchat. A od Nutrilonu mi pořád nešla zahustit, musela jsem tam nasypat snad půlku krabice. Dneska jsem koupila na zkoušku i Hipp, ale ještě na ní nedošlo. Jinak jsem začínala v prckových 5 měsících nějakou rýžovou (už si nepamatuju kterou), co je od 4m.
@angieblack Jo, a teď má Hipp první kaši. Taky mu jede.
@Emma123 Sunarku nebrat. Ta byla fuj tajbl. Paťoš mi jí všechno, ale Sunarka rýžová nemléčná letěla. Ho to úplně natáhlo. Tak jsem to vyzkoušela já a byl to fakt hnus. Nutrilon kaše nebyla špatná, ale teď používám Hami nemléčnou rýžovou.
@LenkaM23 zrovna tuhle jsme asi neměli, ale jinak Sunarky u nás vedou. dávám hlavně mléčné.
@Emma123 Já beru zatím jen ty nemléčné, protože tam dávám sunar ha, tak proto, v těch mléčných je obyč. UM. Jsem si říkala Sunar pije, tak mu bude chutnat a neeeeee. To fakt nepozřel. Jinak mu kaše chutnají, teď jsem mu začala dávat od Nestlé tu Osmizrnnou od ukončeného 6. měsíce a chutná mu. Nekupuji s příchutěmi, připadá mi to zbytečné. Do kaše mu vždy přimíchám trochu přesnídávky a tím to ochutím.
My dáváme Hami na dobrou noc a Matěj sní celou dávku, pak ho dokojím a je klid na 9hodin. i když prvních pár nocí to mělo opačný účinek...
u nás vede Hami většinou vanilková,ale i Sunarku a Hipp snědla,ale ten nic moc,jíme je od 7,5m.
hami dela primo nocni a hipp,jsou dobre,nasim moc chutnali
U nás teda kaše měla opačný účinek, od té doby co jí dávám tak se po 4 hodinách budí :( JInak používáme nemléčné, ale to kvůli alergiím. Jednu od hippu ovesnou a jednu sunarku rýžovou myslím.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici