banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

kapky proti křivici - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj maminy, taky se Vám stává, že zapomínáte dávat kapky proti křivici? Jsem hlava děravá!, minulej měsíc jsem nedala ani jedou . Myslíte, že to vádí hodně?
myslis vigantol?? ten nedavam uz asi pul roku:D teda dala sem par kapek.. v lete mi to bylo sumak:D to mel slunicko, zimu sme preckali a ted uz zase sviti
@amalie2011 Jj, ten. Na sluníčko jí jěště nedávám. Zítra máme 5.týdnů.
@majda012 ajo, tak v te dobe sem to davala jest epoctive.. to byla naka automatika i s kanavitem- proste rano prebalit,nakapat kapky, i kapky na prdiky nakojit a furt dokola:o) ale kolem 4m uz sem zacinala zapominat a bylo to v coudu:D
Zapomínala jsem, ale za měsíc ani jednou teda ne. Ze začátku jsem kapala fakt poctivě, potom nám zvýšila dávku, tak jsem si na to fakt dávala pozor. A u takhle malého mimča bych si to vyčítala.
U takhle malého miminka jsem nezapomínala. Nastav si upomínku do mobilu.
@angieblack Na prohlídkách je vše o.k. Tak to snad takovej malér nebude. Angiebleck: dík, to jsem fakt potřebovala. Taky si to vyčítám. Doufám, že to žádný následky mít nebude.
já zezačátku zapomínala asi těch 14 dní, než jsem se naučila ten stereotyp. Já kapala večer po koupání a dávala jsem i kanavit a kapky na prdíky, takže jsem to měla všechno naráz. Ale když jsem pak ve 3 měsících přestala kapat i kanavit i Babycalm, tak jsem na to často zapomněla. Třeba 14 dní jsem nekápka a tak. Teď kapu, když si vzpomenu, mám je položené v kuchyni u jídelní stoličky a když jdeme obědvat, tak kapu do jídla.
U miminka jsem nezapomínala patřilo to krituálům. Okolo toho třičtvrtě roku jsem zapomínala a pak něják to zazdila úplně
Nedala jsem týden, ale to jak jsem přestávala dávat Kanavit. Myslela jsem si, že už se nemá dávat ani ten Vigantol. Pak jsem zjistila, že se dávat musí dál. Vigantol je důležitý, ale jestli v poradně bylo vše v pořádku, určitě si už budeš dávat bacha a budeš ho dávat pravidelně. Věřím, že teď už určitě nezapomeneš.
U miminka se mi to nestávalo, to prostě přišlo samo s nočním rituálem koupání-mazání-kapání-kojení-atd. Měsíc je fakt dost, pokud mu je teprve 5 týdnů. Klidně bych se přiznala doktorce jestli třeba teď nemáš raději kapat 2 kapičky pro jistotu.
Dej si upomínku do mobilu a nebo si to napiš do kalendáře nebo na nějaký lísteček, který budeš mít na viditelným místě.
já to kapala poctivě. Tohle mi teda příjde moc velký zapomínání. Asi bych to radši řekla doktorce.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici