banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jsem přecitlivělá? - diskuze

44 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Manžel přišel domů z florbalu a oznámil mi, že jeho kamarád si chce koupit telefon na splátky, ale kvůli rozvodu a dluhům mu nedají právě půjčku (resp. možnost platit ty splátky). Tak požádal mého muže, aby si to nechal napsat na sebe, že on splátky bude platit, ale papírově bude kupec on. Jarda mu to samozřejmě slíbil, aniž by se mě zeptal a já jsem teda striktně proti. Telefon má, novej nutně nepotřebuje a jestli jo, ať si koupí v bazaru a na nějakej lepší si našetří ne? Proč bychom do toho měli být zatáhnutí my? Já prostě nemám ráda, když si lidi kupují na splátky telefony, foťáky atd., tak v tom toho chlapa nebudu podporovat a zatrhla jsem to. Jarda je samozřejmě naštvanej. Co na to říkáte? Nechali byste svého muže \"koupit\" někomu telefon (nebo cokoliv jiného) a doufat, že ten pravý kupec bude opravdu platit splátky?
čtvrtej řádek je trochu zmatený - samozřejmě, že kupec bude papírově Jarda, ale splátky bude platit Jardův kamarád :)
Nešla bych do toho ani náhodou, chlapa při rozvodě baba oškube a tvůj bude mít problém. A půjči na věci které nejsou potřebné neschvaluji.
Záleželo by na tom, komu. Jak velký by to byl kamarád a jak moc ho znám, jestli mu věřím.
@luciasek84 on to zas tak dobrý kamarád není, i když Jarda mu prý věří. Já mu nevěřím, můj kamarád to není, jen spolu občas komunikujeme, když potřebuju odvézt z hospody (je taxikář). Já bych tohle neudělala ani pro nikoho z rodiny, to už bych radši třeba 3 tis. půjčila, ať mi je splácí, než se někde upisovala. Jak potom budem toho kamoše uhánět, aby platil, případně aby ten telefon vrátil?
@Ady.S Já právě taky ne :)
Vůbec, já nechtěla ani aby nechal svoje stavební spoření jeho ségře, i když mu za to byl smazán dluh u rodičů. V žádném případě. Nevadí mi, že si kupují věci na splátky, ale tohle fakt ne.
Když mu nedůvěřuje Home Credit či kterej šizuňk, kterej půjčí kdekomu, tak bych teda nedůvěřovala ani já. Proti splátkám jako takovým zas tolik nemám - někdy se to může hodit, když odejde pračka nebo lednička... ale určitě bych nekupovala na splátky telefon.
Máme jednoho kamaráda, kterýmu by jsme pomohli, ale zbytku né. Co se týká telefonu tak se dnes dá koupit zhruba za 1000 kč. Nebo ti taky operátoři při podpisu smlouvy dají telefon třeba za 1 kč. Pokud mu starý mobil nefunguje tak si může pro začátek koupit obyčejný.
Holky to vyjádřily přesně...vysvětli mu to důrazně...booooože, to jejich chlapský spojenectví, vůbec nemyslej.
Teda ať se na mě ten tvůj chlap nezlobí, ale je vůbec normální? Kdyby kamarád třeba potřeboval pračku nebo ledničku, tak asi přimhouřím oko, ale telefon? Jsi na mateřské, takže Vám \"chybí\" půlka jedné výplaty a \"kamarád\" má tu drzost Jardu o tohle požádat? Já bych je oba hnala sviňským krokem a ještě jim pár facek přidala. Dobře si udělala, hájíš jen zájmy své vlastní rodiny.
zbláznili se oba ty si s tím svým chlapem fakt užiješ, než dostane rozum
To je jasný podvod jak prase.Kdo ví kolik telefonu si takhle na kamarády už nakoupil a obratem prodal do zastavárny.Víš kolik podvodníku se tím dnes živý,že si takhle kupují telefony na druhého.Gabka by ti mohla vyprávět.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici