banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jednorázové plínky - prosím o doporučení - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky,chtěla bych vás zkušenější poprosit o radu ohledně jednorázových plínek. S jakou značkou máte nejlepší zkušenosti a jakou naopak vůbec nedoporučujete. Předem díky za tipy.
Já myslím, že tohle je individuální. Každému miminku sedí jiné. My používáme Huggies, zkoušeli jsme i Pampersky, ale ty hned pročůral. A jiní to mají přesně obráceně :) Ale Huggies jen s tím modrým proužkem, ty bez něj jsou fakt blbé :)
My od narození používáme Pampersky. Nejlépe ty mdorý, ale když je hluboko do kapsy, tak poslouží i Sleep and play. Špatné zkušenosti mám s Happy od Belly a s Hudges Classic.
Když byl náš malej miminko, tak jsem používala různé značky (Tesco pleny-zelený, Babylove a Alany z DM drogerie, Babydream z Rossmanna, Pampers...) a u všech dobrý. Ale když už byl větší a začal více pít, tak všechny plenky pročůral kromě Pampersek (modrý Active baby). Tak jsme zůstali už jen u Pampersek.
Stejně jako u všeho-máš tři stupně plínek a vlastně všichni výrobci dělají pod ruznými názvy všechny tři typy.Pokusím se to vysvětlit.Nejvyší typ je Pemprs-plínky jsou jako by skoro látkové,mají suché zipy,vevnitř savou vložku s krémem atd.Ty jsou taky nejdrahší.Pak takový ten střední typ-třeba fialové tesko-suché zipy ještě jo,vnitřek už je horší.A pak takové ty obyčejné tesko-jako by igelitové,bez vekovních obrázku a zapínaní jako by izolepou.No a tak to samozřejmě dělají všichni výrobci.At už je to Albert,Dm,Lídl....Je na tobě jaky typ si vybereš.Ja začínala u miminek s těma drahýma,v pul roce přešla na ty střední a později už uplně na ty obyč.U plínek opravdu platí čím drahší tím lepší.
no já mám zkušenosti jen se dvěma. používáme Huggies premium, ty s medvídkem pú. s něma jsem naprosto spokojená. měla sem asi 4 kusy pamper, ale ty mi malý za 2 h pročůral a zdály se mi takové nefaň a šla z nich cítit moč. Huggisku má malý v noci i 12 h a ani jednou nebyl pročůraný. aji sme se o tom dneska bavily na babyclubu. že spousta holek ty pampersky haní. ale víš co, každému sedne něco jiného.
@lucka82 tak to mi ušetřilo práci,u nás úplně stejně.Dokud byla miminko,tak i obyč,ale pak všechny pročurala,kromě pampersek.Ty Sleep byly dobré,ale jn tak do 4měsíců,pak jak see začala hýbat,tak to pročůrala
ja kupuji jen pampers a haggies jednou jsem zkusila koupit v bille ty levny clever a fakt katastrofa uz bych je nekoupila.
Vůbec ne - Pampers Sleep and Play. Nejvíce nám vyhovují DM Babylove. Dobré jsou i Huggies, klasické Pampers...
My pouzivame DM Babylove, Huggies Premium a nebo Pampers zelene. Rozhodne nevyhovujici byli Pampers Sleep and Play ( ty oranzove) a pak nam nevyhovovali Tesco pleny zelene.
Pampers - ze všech plínek se mi zdají pro moji holčičku nejlepší a radím nekupovat noname plínky, koupili jsme jednou, byly o stovku levnější a teď mi leží balík za skříní, maá se po nich okamžitě osypala
Používám jakýkoli, který jsou právě v akci. Přijdou mě všechny plínky stejné. Takže jsme používali Pampers zelený i sleap and play, hugies a babylove.
pampers sleep nad play do 3 mesicu,pak se uzvrteli,takjedine active baby,po huggies se osypali,a ostatni jsemuz nezkousela,

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici