banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jdu ven bez Vio - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Jedna Terryho spolupracovnice me pozvala at jdu s ni a jeji kamaradkou se podivat na nejake nove postavene domy.Moc tomu nerozumim,ale domy mam rada a tesim se,ze pujdu ven bez Vio a vice se s seznamim.Jmenuje se Olga, je to Ukrajinka a uz jsme se jednou videly na jedne navsteve.Byla moc mila.Tak pak dam vedet jake to bylo. Terry si nechava Vio a jdou neco vyridit s ridicakem
@nadule1 Jani pěkne si to užij
Tak to je super. Hezky si to užij.
Jani,pěkně si to užij
tak to bude fajn,ráda si vyjdu někdy bez dětí,abych se cítila jinak než maminka

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici