banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak u nás... - diskuze

23 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
opětNoc jedna velká katastrofa:Stella 5x záchvat kašle po dobrých 35min.Viktorka: hustý hnusný žlutý sople ji tekly snad celou noc. Z ničeho nic. Ráno jsem se až zděsila co se ji stalo. Usnula pořádně až ve 4 když Petr vstával na služebku. V 6 hodin jsem pro ni šla a ona měla úplně zalepená obě očíčka až ji nešly otevřít a pod nosem suché strupy hlenu až jsem se lekla jak mohla dýchat. Já jsem toho teda moc nenaspala...Dopoledne: Obě vyfasovaly antibiotika, Viku hnisavý výtok z nosu, v hrdle a z očí, Stella hnisavá angína.Pro jistotu jsem zašla i já, když už jsme se pohybovaly v blízkosti doktoru a kdybych nebyla těhu tak vyfasuji atb taky. Takhle mám Bioparox a ve středu si mám volat pro výsledky.Kontrola až 16...Petr až do čtvrtka v Kyjevě a babka taky nemocná. Jebne mi
Ježíši to je horší než u nás. Přeju ať se obě holky brzo uzdraví nebo ať je jim aspoň trochu líp
ježiši chudinky tak at se jim brzo uleví
přeji ať jste všechny brzy fit
Vy si teda užíváteAť je holkám brzy líp a tobě nic není
držím palce, aby atb holkám brzo zabraly a tobě ten bioparox.snad se brzo uleví
Holky držte se,snad ATB zaberou brzy.
drž se a ať jste všechny brzy OK
no teda vy jste to chytly všechny,tak opatruj bobka a odpočívejte
Hezký, chudáčku, že ty to musíš vždycky vyžrat takhle dohromady, když je Peťka pryč. My se hrabeme třetí týden z hnusné rýmy ( doufám, že to dobře počítám ) a teprve dneska to vypadá na lepší, už začínáme dýchat nosem.
To je hrůza, chudinky ...A jak to vypadá výhledově do budoucna, jak dlouho ještě bude Petr takhle moc cestovat? Je nějaká naděje na zlepšení? Já bych se zbláznila
To mě hrozně mrzí.Posílám obejmutí.Škoda,že Ti nemůžu pomoct
Koukám,že u vás platí když už tak už.Přeji at jste brzo zdravé.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici