banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Jak nám miminko krásně roste :D - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Všechny moc zdravíme a přejeme hodně štěstíčka v těhotenství...Není to tak dlouho, co jsme se snažili o miminko a když se to povedlo, tak to začíná utíkat nějak rychle a jsme už v 18tt...20.11 jedeme na genetiku do HK, tak doufám, že bude všechno v pořádku...Moc se na to naše miminko těšíme a dokonce včera jsem měla pocit, jako bych cítila už první kopnutí, ale s přesností to nemůžu potvrdit...Jen to bylo takový pocit, jako jsem nikdy ještě v bříšku necítila...Určitě to bylo kopnutí??? :D také bychom chtěli vědět, copak se nám narodí???, ale už po dvakrát nám miminko všechno schovává, protože bude stydlivé po tatínkovi...Tak uvidíme, jestli nám na genetice prozradí to krásné tajemství???Mějte se maminky moc krásněpa pa
ty prvni stouchanecky jsou roztomile, ale jak pisou holky, pak uz z tech kopancu do zeber asi moc nadsene nebudeme:)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici