banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Já jsem taková trubka.... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Dneska mi PPL přiveze balík - věděla jsem to hned, jak jsem to objednala, že to přivezou dneska. A myslíte si, že jsem si včera, když jsem byla u bankomatu, vyzvedla peníze? NE. Takže teď budu muset po snídani oblíknout sebe a děti a v tom fujtajxlovým počasí jít... No tak aspoň rovnou nakoupíme... ale jsem teda trubka.
@petersim2 Jéééééé ta musela být hooodnáááá.
@petersim2 ...a ještě postel pro Nikýska
@nadule1 Bingoooo
@petersim2 First Bike?
Mám stejný problém Nadi,ale naštětí mame depo hooodně blízko,takže pro balíky sjede Hynďa po práci.Hádej co nám přivezli?

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici