banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ikea,Takko a spol - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ráno ve dvě po snídaní jsem vzala Honzouše a ,že mu zajdu něco koupit.Nejdřív jsme šli do sportu na bundy,tam jsem nekoupila nic.Pak do Takka tak jsem užasně nakoupila pro každého něco a u pokladny jsem žádné slevové kupony neměla(moc tam nechodím)a paní předemnou mi tu její slevu dala-super ušetřila jsem 120kč.Pak jsme šli do ikeii na jídlo.Měla jsem obavy z davu lidí,ale byl tam klid.Dali jsme si jídlo a stálo přesně 120kč,v podstatě bylo pro nás zdarma,díky té paní,že.No a pak už jsme jen hledali legíny pro Gabku pochodili milon obchodu a jsme doma.Hurá.Píšu to sem,že je neuvěřitelné,že jsem díky cizí paní měla jídlo zadarmo.
ráno ve dvě po snídani ? Sakra , Gábi, to jako brzo ráno - v noci, nebo jako u nás, normálních smrtelníků po obědě ?? Jinak pěkný nákup a hodná paní
@Small Hahaha - to je snad jasný, že po obědě :DDD
To je prima. Paní byla hodná.
super den
@nadule1 nejdřív mě to bylo jasný, ale pak jsem si to přečetla znova ,a lehce se zmátla
@Small odpoledne.
super
doufám že sis jí dobře prohlídla aby jsi si za ní příště zase stoupla do fronty
Super zkušenost s milou paní
To je moc fajn, že jsou na světě ochotní a milí lidé Taky jsme v Takku ulovili pěkné trička - díky slevovým kuponům vpodstatě za hubičku
Hodní lidé ještě existují

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici