banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

hubnuti - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky ja normalne zjistila ze sem nejak tlusta tak od pristiho tydne zacinam hubnout ,ale bude to tezke .Budu muset jist tak naposled v 18 hod a pak nic ,ale snad to vydrzim jinak se nevlezu v lete do satu a sukni
tak toho se taky obávám. Zatím kojím, takže mě to pořád drží na krásných mírách, ale už začínáme přikrmovat, takže kojení bude ustupovat a já si těžko začnu odříkávat sladkosti v té míře, na jakou jsem zvyklá od začátku těhotenství...ach jooo.... Já jsem tak ráda že vypadám mnohem líp než před těhotenstvím a bojím bojím, že zase naberu
@kaacca no já chodím tady k nám na aerobik 2x týdně,ale zatím žádný efekt..,zkoušela jsem spinning ale to je makačka,tada aspoň pro mě a nebavilo mě to,spíš to cvičení to jo.Kdyby tak bylo něco po čem zhubneš hned,achjo
@heleluš to neznam ..ja sem zvedava jak to dopadne asi budu muset dokonce cvicit a nato sem lina
@petula.z taky bych těla,ale znáte někdo zaručenou dietu???teda krom toho že ať se nejí!a jen pije
Ja zacala pred tydnem,ale je fakt,ze poradne jsem se do toho dostala az vcera.Mohlo by se uz udelat jezky,at muzu na brusle:-)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici