banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

??? - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, prosím Vás, můžete mi někdo napsat co se tu vlastně děje, jsem trochu mimo!!!Článek o té petici a stránky na kterých ji najdete jsem tady vložila já, ale nechtěla jsem tady vyvolat žádný rozruch! Přišlo mi správné dát o tom vědět i ostatním, když vidím jak na tom většina z nás je.
Ahoj Verčo, rozhodně nebyla příčinou petice, měli jsme tu jednu uživatelku, která neustále porušovala pravidla fair play diskuze. Vždy došlo ke zhoršení u soutěží. Spoustu z nás tak rozladila a tato nepohoda, která hned tak z člověk nespadne, se pak projevila i u jiných témat.Co nového ve Zlíně? Máte krásnou ZOO. Kam se hrabe ta naše ubožačka.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici