banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Hlava derava:) - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Rano jsme zaspali, vstavali jsme v 7,45 a rychle, rychle. V pul jsem odchazela s Beatkou na zpivani a manzel s Matym do skolky. Jely jsme metrem, pak zpet a do Pojistovny pozastavit zivotni pojistku. Sednu si u prepazky a zjistim, ze nemam penezenku ani doklady:((( Takze tam musim znovu, nemohla jsem ani na postu, neb jsem nemela na podani dopisu a to jeste muzu byt rada, ze nas nechytl revizor Dopoledne zmatecne, snad si to odpo sedne
No vidíš... taky potřeuju do pojišťovny, tak si dám pozor, abych nezapomněla doma doklady :) Hezký den, snad odpoledne bude lepší :)
Přeji ti odpoledne bez nehod.
tak snad odpoledne bude lepší
To se mi taky někdy stává, ať se vydaří zbytek dne
Snad už bude dobře
@tygřímáma Tak hotovo, Bea spala jen do jedne, tak jsme tam dosly - jak na pojistovnu, tak na postu

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici