banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Hlásím se do klubu:o)) - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj děvčátka!Tak i já se k Vám přidávám...Jsme v 10tt+4d...Termín máme začátkem srpna 2010...Strašně se těšíme!!Není tady nějaká maminka s Pardubicka??
@Niniele Ahoj děvčátka,dnes jsem byla na tolik vytouženém 1.ultrazvuku...jsme 33mm velký a srdíčko nám tluče jako o život!Je to nádhera!Hned jsem se objednala na screening,tak doufám,že i ten proběhne v pořádku!Dneska jsme 10+1...letí to,co maminy??!!:o))Hlavně ať jsme všichni i s prckama v pořádku!!
@Evanesa Ahoj, ja jsem z Pardubicka a ted bych mela byt podle ultrazvuku 9+2.. Pristi tyden v utery jdu na kontrolu, tak snad budu mit i prvni fotku :-)
ahojky já sice nejsem z pardubicka ale termín máme 2.8 a jsem dnes 10+0 jinak moc gratuluji a at mimi pěkně roste a vy jste oba v pořádku.ahoj Evik

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici