banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dotaz - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky. Dlouho jsem tu nic nepřispívala. po neúspěchu s IVF jsem podstoupila a čekala na výsledky z imunologického a genetického vyšetření. Mám zatim výsledky pouze z imunologie. Zjistili mi, že jsem mírně alergická na spermie. Mám tedy dva dotazi. Jak probíhá léčba, když budu podstupovat další IVF a jestli je možné s tímto bez léčení otěhotnět i přirozeně. Tak pokud některá máte nějakou zkušenost, či znáte někoho s tímto problébem, prosím o info. Děkuji moc.
Ahoj, to mě mrzí že to nevyšlo. Zkušenost nemám, ale zkus se podívat na www.modrykonik.cz, téma neplodnost, tam se tyto problémy řeší dost podrobně a určitě ti tam někdo poradí. Jo a k tvému dalšímu dotazu - ovulace může proběhnout i bez ms, stejně jako můžeš mít ms bez ovulace. Možná by to chtělo vyšetřit ještě hladiny hormonů, ty můžou způsobit rozházený cyklus a podobné problémy. Držím palce ať to konečně vyjde
Ahojky,já osobně s tím zkušenost nemám,ale moje kamarádka ano.Prodělala dva potraty vždy kolem 8 týdne a proto byla na vyšetření a zjistily jí alergii na sperma.Podstoupila léčbu bŕala prášky(nevím jaké),ale po půl roce léčby se jim zadařilo,přirozenou cestou a dnes mají dvouletého klučinu a je naprosto zdráv.A nyní byla pro jistotu na vyšetření znova,chcou další mimi.Tak teď čeká na výsledky jak dopadnou.Takže se ničeho neboj a přeji vám ať se zadaří co nejdříve ať je jakýmkoliv způsobem
Děkuji moc za odpovědi. Každá rada je pro mě důležitá.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici