banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

doktorka a vysledky triplle testu - diskuze

24 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Byla jsem vcera u doktorky - vubec nemohla pres bricho slyset jak bije srdicko. Sice rikala,ze se nemusim plasit,ze takhle male to ani nemusi jeste bejt slyset,ale pak to zkousela jeste podruhe a dlouho a taky nic,tak nejlepsi pocit z toho nemam.Ale snad je to v pohode.Pry se asi \"schovava\".Mate takovou zkusenost.Jsem nejak 16+3ttVysledky z toho screeningu na Down syndrom a tyhle dedicne choroby dopadl dobre,je to negativni.ALE nezdala se jim nejak hladina HCG,ze pry ji mam nizkou a tak me doporucili podrobny ultrazvuk a at hned jdu k Apolinari do porodnice na co nejdriv se objednat. Kdyz jsme se ptala doktorky co to muze znamenat,tak mi v podstate nic nerekla - jen,ze to muze znacit nejaky jiny problem a ze na tom podrobnem utz se podivaji.Tak jsem tam jela - docela me to znervoznilo, ale v porodnici zas rekli,ze me zbytecne plasej,ze jednu hodnotu nesmi vytrhovat z kontextu a ze mi ten ultrazvuk teda udelaj ,ale ze az ve 20.tydnu ( 14.srpna).Tak ja nevim.Az se tma rozcilovali,ze tahle doktorka ( teda ty dve doktorky tam porad nekoho \"zbytecne\" posilaj).Navic mi tam na recepci sestra rekla,ze ted by na tom utz stejne asi nic nevideli.Nebudu se s tim asi nervovat,ale docela ve me hrklo ( jak nejak nic moc neresim,snazim nebyt negaativni,tak jsem se fakt nez jsem dojela do porodnice docela bala)Take by bylo fajn uz citit nejake pohyby,takhle clovek nevi co a jak.NO takze takove asi dobre zpravy namichane s trochou spatnych ( mozna).Na druhou stranu aspon vim,ze mi udelaji ultrazvuk jeste nez odjedu do USA...treba by tma bylo i videt pohlavi ( muzu se jich an to vubec ptat,kdyz ten utz budou delat ze zdrav. duvodu?)
To je děs, jak si tě předávají a pak stejně houby z toho. Ale věřím, že všechno bude v pořádku a v tom srpnu se určitě na pohlaví zeptej, já, když mi vyšly špatně výsledky u Julinky a šli jsme vyloženě na kontrolu srdíčka, tak jsem se pana doktora taky zeptala. Byl moc milý a holčičku potvrdil, v tomhle asi záleží, na koho natrefíš. Držím moc palce.
Pani doktorka nema UTZ primo v ordinaci? Ze by koukla na srdicko? SKoda, ze nekoukli primo v nemocnici.Jinak pohlavi Ti povi, aspon myslim
Já nevím, ale po tom, co ti řekla jedna a po tom UZ, co ti dělala, bych na tom vyšetření trvala co nejdříve. Ona tam sice může stokrát poslat pacientku zbytečně, ale jednou to třeba zbytečně být nemusí. Tím tě nechci strašit samozřejmě.
Ahoj Jani,myslím, že paní doktorka udělala dobře, když si nebyla jistá, tvrdím, že raději poslat 100 lidí zbytečně, než jednoho zanedbat. Když namítnou, že je to neekonomické, ohradím se, že si nepřeji, aby šetřili zrovna na mě.Doufám, že bude vše v pořádku, alespoň budeš mít jistotu, na pohlaví se zeptej, již by mělo být vidět.Užij si výlet do Ostravy.Jana
tyhle stresy jsou hrozne , jinak uklidnim te, ja i u druheho tehu zacala citit pohyby az kolem 20 tt a na pohlavi se zeptat urcite muzes, jestli se nebude mimi schovavat,tak nemaji duvod ti to nerict
drzim pesti, at je vse v poradku a ty si utz ve 20. tydnu uzijes
držím pěsti,určitě to bude vše v pohodě
Jani, mrzí mě, že tě tak vystrašili. Moc doufám, že je vše v pořádku. Jinak ten velký utz se dělá nějak kolem toho 20.tt ne?
Jani to víš že můžeš, to ti budou dělat ten \"velký\" v tom 20tt, na kterým sem byla vlastně já a taky ne u mé dr, ale v Brně, paní dr se mě ptala, zda to chci říct a já řekla, že ano. držím pěstičky, ať je vše OK, taky sem byla vyplašená a v čekárně měla jakýsi strach, co kdyby přeci jen ta páteř nebyla OK, nakonec je vše v pořádku,
@LenkaM23 No, to asi jo.Prave,ze rikali,ze to udelaji az normalne jak se dela ve 20tt
@ivulisek Akorat,ze to jakoby nemel byt ten velky utz ve 20tt - melo to byt predbezne - jen kvuli tomu vysetreni jestli neni neco spatne.Ted nevim zda se zas ona nebude zlobit,ze mi to nedomluvili.A hlavne,moje doktorka ma zrovna na 10 dni dovolenou - mezitim co mi budou delat ultrazvuk a co ja pojedu pryc..takze vlastne se asi ani nedozvim ty vysledky
@Calamity J. No jo,kdyz oni vypadali vice informovane nez ta doktorka moje a hlavne rikaly,ze tyhle dve doktorky tam posilaj s jakoukoli vychilkou kohokoli. No moc hadat se s nima neslo.Blbe je,ze si ted uvedomuju,ze uz se ke me pak nedostanou vysledky. 14.8 mi delaji ten utz,24.8 odjizdi a moje gynekolozka ma od 14-24.8. dovolenou

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
19 hlasů

69 %
51 hlasů

5 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici