banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dneska langoše s česnekem, kečupem, tatrkou a sýrem. Těsto u... - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Dneska langoše s česnekem, kečupem, tatrkou a sýrem. Těsto udělané v pekárně, tak to pak byla brnkačka.
Receptík jsem dala do receptů. Tak ať se povedou.
Taky prosím o recept.Koukala jsem na mimibazaru,tam je recept z kyšky.Dobrých receptů není nikdy dost.
Muzu poprosit o recept a popsani postupu v pekarne ja ma pekarnu ETA HARMONY.Langose bych si taky dala ale s kynutym testem nejsem moc kamaradka

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici