banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dětské atrakce - diskuze

12 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Co máte rádi a co je pro vás peklo?Ale pro děti to snesete.A co dětem vyloženě závidite?Kolotoče,kouzelníka, skákací hrad....Ja závidím ty popruhy na gumě,to musí být super být vystřelovaní.Naopak nesnáším cirkus.
U nás naopak cirkus vede. I u mě
nemusim nic z toho..a ted nasi nechodi,az zacnou chodit,nebudu muset jezdit s nima
Mě vadí kolotoče, cirkus začínám respektovat a jinak něják nevím. Zatím se snažím od většiny věcí držet Ondru dál.
Nase deti maji rady kolotoce.
Mám všetko rada,neznášam cukrovú vatu,detské atrakce si moc užívam
Mně zatím nějak nevadí nic. Míša má rád všechno, jen kouzelníka by zatím asi nepobral a do cirkusu se teprve chystáme, tak uvidím potom. Jinak dětem závidím hlavně jízdu na koních a ponících.
O cirkuse jsem si to myslela taky. Na podzim jsme byli s Vítkem v cirkuse Joo a bylo to naprosto super. Já nemusím kolotoče, je mi z nich zle. Ale zase třeba můžu labutě.. Vítek byl na pouti letos prvně, takže vlastně ani nevím, jaké jsou možnosti, byla to tady místní menší pouť.
Snáším všechno a děcka všechno přijímají s nadšením. Jen má peněženka to nesnáší
Nemusím kolotoče, ale už jsem se několikrát kvůli klukům přemohla. Nezávidím nic, protože vetšinu věcí teď dělám s Petříkem, protože né vše zvládne sám. Včera jsem třeba byla v Bongu a na některé atrakce musím s ním, protože jak je ještě výškově malý tak by někam nevylez.
No jelikož kolotoče nemusím tak je pro mě peklo i kolotoč Labuťale Stella je jiná kategorie ta chce rovnou na horskou dráhu...tak byla 3x s babkou Jinak bodují trmpolíny, lanové dráhy, bobovky, bludiště, dětský vláček a baví ji koukat na mechanickou střelnici.V cirkuse byla loni poprvé a nejvíc se ji líbil šáša...letos jsme ji cikrus slíbili.A taky ji zajímají zámky a hrady kde bydleli princezny, takže letos nás čeká několik výletu a návštěva planetária. Vesmír a planety jsou její další tajnosti co chce prozkoumat.
Jooo, ten skakaci hrad, ten jim zavidim.Aj to na te gume, ale to je aj pro dospele, ne?
@zajic Ja jsem strašný smolař,se mnou by se to utrhlo.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici