banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Dárek - diskuze

14 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky nějaký nápad na dárek pro manžela ???? Nic mě nenapadá a narozeniny má 24
udelej mu chlebovej dort.ja ho ted budu taky delat chlapovi k narozeninam a k tomu dostane teplaky a lyzarsky rukavice a asi nejakou dobrou flasku bud vino-pozdni sber nebo ....prave nevim a premyslim jaka jeste lahvinka by mu chutnala:-)
Tak mu zaplat\' vyhlídkový let vrtulníkem. Nebo balonem.
@zajic No díky pár věcí mě napadlo ... kvalitní nářadí to musí být hlavně pro chlapa který ho denně používá.
@zajic To bych se otočia i já Můj sen je dostat k narozeninám pořádnou štangli uheráku - bohužel moje přání jaksi nepadají na úrodou půdu
Já Ti můžu jen říct, čím jsem udělala Pepovi kdy radost já.Jakýmkoliv nářadím, ale musí být už fakt profi. Takže vrtačka, horní frézka, gola sada, přímočarka, se značkou NAREX nešlápneš vedle.Letos jsem mu udělala překvapivou radost knížkou o Rychetském DISKRÉTNÍ ZÓNA.Můj tatínek Pepovi k Vánocům kupuje vždycky dálniční známku na audinu a platí zelenou kartu favoritovi. To jsou taky velmi přijímané dárky.A hodně dobré bylo, když jsem kdysi Pepovi koupila 3 štangle salámu, jak jsem to nesla od řezníka pod paží, tak se za mnou otočili všichni chlapi.A pak ještě měl radost z hrnečku s tuxem
@pecko Jj znám ho nejvíc ale tak mě napadlo že nějaké nápady by mě mohly dovést na něco zajímavého.
@pecko Jj znám ho nejvíc ale tak mě napadlo že nějaké nápady by mě mohly dovést na něco zajímavého.
@zaacatek Aha, ja prave navrhovala masaz, ze by si pak vybral sam, kdy tam zajde. Tezko radit, sama ho znas nejlepe a vis, co ho nejvic potesi...
@pecko To by musel mít čas aby tam zašel. Jsou dny kdy nevidí ani malou vzhůru ... Jak říkám nic mě nenapadá protože nemá čas
@zaacatek A co takhle nejakou peknou masaz, kdyz dela od nevidim do nevidim? To je pak na relax super!
@zaacatek tak bych mu koupila nějaký antistresový míček :))
@Gastrica Tak toho dostal na Vánoce až až ... ani to nestačí spotřebovat za celý rok U nás je to složité z dárkem hodně ho baví posilovna ale nemá čas. Je jeden s těch co dělá od nevidím do nevidím od pondělí do neděle.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici