banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Cvičení aneb velebnosti já jdu blejt... - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jak chodím na těhu cvičení, tak začala chodit nová paní. Jsem z ní na větvi. Je jí přes 40 (což nezapomene nejmíň třikrát za tu hodinu zopakovat). Ale kdybyste jí viděly... Nosí dva culíky, krátkou sukni - prostě jak by jí bylo dvacet. To by mi nevadilo, rozhodně nevypadá na 40, takže si to i může dovolit, ale co mi vadí jsou ty chlupy všude a to, že nenosí podprsenku a převlíká se všem na očích. (Doufám, že z toho Kubík nebude mít nějaký trauma, protože já už ho mám). Dneska cvičila jen v takovém bílém průhledném tílku a tangách.... Holky FUJ. Chlupatý nohy bych přežila, ale toho bobra v podpaží a houští lezoucí ze všech stran z kalhotek... blééééé. A to, abych si to \"užila\", tak cvičila tak, že jsem měla všechno ve výhledu. Bohužel ta místnost není tak velká, abychom necvičily vedle sebe a na mě vyšlo tohle... Brrrr. Doufám, že příští týden nepřijde... Nechápu, když už musí chodit takhle \"přírodně\", že se aspoň patřičně neoblékne... třeba do neoprénu
@janney Jj ona je taky těhu. A je na sebe za to hrozně pyšná.
neoprenem jsi me nakonec samo pobavila, ze jsem sla do kolen.Jinak se mi pri te predstave zveda kybl i tady u pocitace. Nejsou na to nejake regule? Tohle prece nemusis snaset.To by mi to cviceni teda otravilo.Jinak ona je tehotna????
no ta holt vypadá jak opice a mozek má jak slepice :-)
Nadi,to máš vážně \"bezva\"výhled Neoprén by byl super
fuuuj nemůžu to číst dokonce protože mi je už ted zle
Jestli přijde příště tak nám jí vyfoť ať se pobavíme víc!!!!Takovej bobr v tangách,to musí být ale podívaná!!
Bóže no to musí být pohled na tu ženskou....,některé ženy se nevidí před zrcadlem.
Něco podobného chodilo s nama na plavání,hotová opice,taky zážitek a ještě ty chytrý řeči
to musí být prima výhled!
@janca11 BLEE:)
já říkám už dávno, že tu chybí blicí smajlík!!!!!!Fujky!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici