banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Chtěly jste být modelkou? - diskuze

21 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Já jo. Připomněl mi to příspěvek od Honafy. Asi v osmé třídě jsem se tajně zúčastnila jednoho konkurzu. Zjistila jsem, že jsem \"malá a tlustá\" v porovnání s ostatníma uchazečkama. Cítila jsem se hrozně trapně :-)) Ale myslím, že trauma z toho nemám. Prostě jsem od přírody \"krev a mlíko\" - nikdy nebudu mít štíhlé nohy jako má třeba Janney, nebudu vážit 50 kilo i s postelí jako tuším Andělka, nebudu mít pěknej zadeček jako Lirpa - ale budu dobře najedená a budu mít dobrou náladu a nejhezčí úsměv na fotkách
Modelka ne, chtela jsem byt krasna..:) kdyz byla treba volba miss, merila jsem se jestli bych se mohla zucastnit..:) ale nikdy me ani nenapadlo, ze bych se zucastnila..To me nelakalo..
@sazicka Tak to máš dobrý - krásná seš!
@nadule1 Jsi hodna, dekuji..
Jééé a jak,vždycky jsem si snila,že půjdu na miss čr a nikdy jsem tam nedošla....
Rodiče ve mě vzbuzovali neustále pocit,že jsem ta nejtlusčí a nejnusnější osoba na světě.Tak,že tyhle ambice jsem neměla.Ani jsem netušila,že to existuje.Až ted v dospělostí jsem od kámošky slyšela,že mě neměly holky rády,protože jsem byla hezká a měla jsem krásné blondaté vlasy až po pás a ony mi to záviděly.Vědět to tak tenkrát.
Nikdy mě to ani nenapadlo. Ale vždycky jsem si přála být krásná
Já jsem sice modelkou nikdy nechtěla být,ale jinak s Tebou souhlasím.A myslím,že nezáleží na kg a cm,ale na dušičce a charakteru.
@tygřímáma já ne,ale zpěvačkou,zpívala jsem v rádiu,a chodila jsem vítat občánky tam jsem jim zpívala ukolébavky
Být přímo modelkou jsem nikdy nechtěla, ale záviděla jsem jim to cestování, to zase jo. A jako asi každá holka jsem měla děsné komplexy a přála si být hezká. Teď mi stačí, že se líbím manželovi.
tak výšku bych na to měla....už od páté třídy .....ale nelákalo Jinak jsi to Nadi moc hezky napsala.....a ten Tvůj nejkrásnější úsměv na fotkách sedí
ani mě to nenapadlo, ale chtěla jsem vždy větší prsa. Vždycky jsem si podprdu vycpala šátkama. No a teď po jednom dítěti, které jsem kojila 18 měs. jsem konečně spokojená. Já se snažím mít radost z maličkostí.
ja ne,ale byla jsem..prividelavala jsem si tak,ale nebavilo me to..nemela jsemtu vuli a chut se vsem podrizovat,kolikrat nejist..takze jako brigada to slo..ale proste na top jsem nemelavydrz a vytrvalost..takze jsem radeji zacala pracovat uplne jinde...byla i jina doba,spousta firem podvodniku atd...takze to bylo porad moc zkoumani co je dobre,co ne,a odradilo me uplne od toho to,kdyz mijedna fakt seriozni agentura rekla,ze jo,ze me berou,na dlouho..cca 5 let,ale jako 1.jdu na kratko..coz bych zkousla,ale na blond a v te dobe jsem to proste nezkousla..a dosud asi nemam chut byt blond..bylo tu dost lovcu naivnich holek na tancovani do italie a mozna si nektere zvas pamatuji ty kauzy kolem jakje pak zneuzivali na vse mozne...brr...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici