banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Chrapani - diskuze

21 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jak primejete chlapy, aby v noci nechrapali? Pepa chrape jen kdyz lezi na zadech, takze me staci ho donutit, aby si lehl na bok. Ted mam super zpusob. Vysmrkam se mu u ucha, to ho primeje se otocit.
Martin chrape v kazde poloze.I kdyby byl zaveseny za jednu nohu na lustru.Nejde ho zastavit,kdyz uz jsem nepricetna tak ho nakopnu.On se vzbudi,jde si zakourit a ja mezitim usnu.
Tom naštěstí nechrápe - jen když má rýmu a to nebývá často.Ovšem tvé smrkání u ucha mě dostalo.
Tom chrape jen obcas, tak do nej drcnu a on se otoci a je klid..Hihi..vysmrkas do ucha, jo?
Já segře vždycky ucpala noc když nepomohlo mlaskáníMichal nechrápe takže to neřeším
Vysmrkat u ucha?Díky za tip.Já do něj většinou šťouchnu,ale né vždy na to reaguje tak jsem hnusná a chytnu mu nos.
ty potvoro
já mlaskám,anebo nekompromisně,do něho jemně žduchnu,a řeknu mu že chrápepak se otočí na bok a je klid
@Zuzbr nebožtík chrápal v každé poloze úplně šíleně... nezbylo než si zvyknout
já sem z těch šťastných, neb Květoš nechrápe, max. když má rýmu a leží při tom na zádech. Ale obdivuju naši mamku, neb taťka chrápe tak, že když sme u našich, tak ho slyším přes 3 místnosti a nemůžu usnout. A taky nám hrozně chrápe Kayla (pes), ta by mohla dostat i nějaké ocenění za nejvíce chrápajícího psa
nijak, prijde mi to roztomily.Vadi mi to jen pri usinani - to na nej mlaskam, nebo ho poplacavam.Mam teorii,ze aspon vim,ze dejcha a nechcipnul mi ve spanku
@janney holky unas je heslo usnout drive nez Filipek ..To se nikdo nevyspi :D a ksdyz mne probudi to je peklo to mu nadavam a nebo rovnou odchazim do jine mistnosti spat .Jak zacne tak to je medved :D
většinou stačí lehce šťouchnout a říct, ať si lehne na bok... když ale chrápe hodně, a já do něj musím šťouchat co čtvrt hodinu, tak se razance šťouchanců stupňuje, většinou to pak přechází v kopance jednou ráno vstal a říká, že dostal v noci masáž srdce - to jak jsem mu vzteky dala pěstí do hrudníku spíme společně s dětmi, proto mi to tolik vadí - probudím se ne že chrápe (už jsem si za osm let zvykla) ale že děti kňourají...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici