banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

chjo.. - diskuze

22 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
tak jsem vcera byla u te kadernice a mamce moji se uces moc libil.chlap kdyz me videl,rekl,ze vypadam desne,ze se to ke me nehodi,ze to mam jak helmu,ze potrebuju uces uplne jiny atd at se nezlobim,ze je uprimny,ale ze to neni pekny a cely vecer mi to opakoval,az jsem zacla brecet.totalne mi to zhnusil,tak nevim,jestli opravdu vypadam jak kreten,nebo se to proste nelibi jen jemu.ale uplne me vydeptal,ze jsem se zacla sama sabe taky nelibit a pritom jsem z toho byla nadsena.ted si pripadam jak blb,hledam jiny uces.naladu mam z toho mizernou,on se omlouva,ze me nechtel nastvat a ze vlasy dorostou,ale ten pocit ted uvnitr me je desnej.tak se mi nechce ani ven,kdyz teda vypadam jak debil
no tak to moc nepotěší. Tak sem dej nějakou fotku, holky ti určitě poradí
Zkus vložit svou fotečku v účesu.Určitě to nebude tak jak chlap říká, třeba se bojí že se budeš venku moc líbit a utečeš mu
No neřekl to zrovna pěkně, ale třeba jen nemá rád na holkách kratší vlasy a má rád dlouhý,jako ten můj, ten mi hned řekl,že doufá,že se nikdy nenechám ostříhat,protože má rád na holách dlouhé vlasy. Vlož fotečku, určitě nevypadáš jako debil, máma by ti přeci nelhala,kdyby tě to neslušelo
@akilah S těma dlouhýma vlasama je to stejně i u nás. Jenže... My jsme takový zvláštní pár, já jemu zakazuju holit si hlavu na milimetr dlouhé vlasy, protože má velkou hlavu a stejně si to holí, pro jeho pohodlí... A tak já se pro změnu přes jeho zákazy nechávám stříhat nakrátko, taky pro moje pohodlí....
@ tak to mi si takto naschváli neděláme
to je mi lito....mohl to rici lepe...zeptej se co mu primo vadi a at ti pomuze najit neco jineho,co se bude libit obema...jinakmuj muz marad dlouhe vlasy,ale upravenea samvidel,ze nestiham cesat a fenovat apod...a souhlasil s tim,ze jdu uplne nakratko...a uz si zvyklasdelil,ze je to nahodou parada...zemu nelezou vlasy vsude a nebudiho apod..
Tak asi se chces libit primarne jemu, takze bych predelala na nejaky kompromisni uces.
tak to je od něj ošklivý,přece to nemuže být tak hnusný,vlož fotku,a nic si z toho nedělej
Vyprdni se na něj,vím že to zabolelo ale je důležitý že se to líbilo tobě a byla jsi s tím spokojená,přeci nebudeš nosit něco jen proto aby se to líbilo manžovi
Tyhle poznámky by nepotěšily žádnou z nás.Taky mohl mlčet
taková reakce nepotěší nikoho a navíc to prvotní nadšení ti už nikdo nevrátí, teď budeš naštvaná, i když třeba ani nechceš, co?
Fakt je, že to od něj bylo hnusné a další fakt je, že my chlapům kecáme do účesu taky. Zrovna včera jsem manželovi řekla, že vypadá jak vagabund, ať se jde ostříhat.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici