banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Chápete to? - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
http://revue.idnes.cz/upravene-saty-michelle-obamove-dmq-/zajimavosti.aspx?c=A130226_140203_zajimavosti_nhTo že je Írán \"jiná země\" jsem pochopila už dávno, ale že až tak?
Jiný kraj, jiný mrav. pro ně je i tohle holt moc
jo i to celkem chápu...skoro mě překvapilo že jí am ty rukávy přimalovaly krátké....a nevrazili jí na hlavu ještě burku
to je jen cenzůra šatů horší je to ostatní.. nechtěla bych se tam narodit
To jsou ty jiné kultury.
@medox no holka, v televiznich reklamach je to uplne normalni. Napr reklama na Pampers pro Saudskou Arabii ma domalovany satek. A Ikea ve svem katalogu zeny uplne vyretusovala, za coz byla firma pokarana.... ale to mi pripadne lepsi nez jim domalovavat obleceni a satky.
krom jinych mravu, jde taky o to, ze na oblekani ma Iran a napr Saud.Arabie zakon! Takze tam si bez satku nebo v satech na raminka vyrazis tak akorat do vezeni.
@Tris já to myslela naproso vážně. Mě vážně příjemně překvapili že jí jen udělali krátké rukávy. Ale já tohle respektuju, prostě to je jejich náboženství a kultura. Někde v pralese třeba souložejí lidi opice a taky je to pro ně normální a u nás by se to na ulici provozovat nemohlo
@jezurka No právě
@medox

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici