banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

časté buzení 13 měsíců a 14 dní - diskuze

21 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Prosím o radu, malinká se budí okolo půl jedenácté na mléko (je drobná, tak ještě papáme v noci jednou, celkem 2x - po koupání a ve 23 hod),po tomto jídle sice usne, ale ne na dlouho, pak se zase vzbudí, zase chovám, zase se vzbudí, stoupá si v postýlce, takže tam ji dávám až je úplně tuhá, začala jsem uspávat v kočárku, je to rychlé a jednoduché a pak ji přenesu, ale to buzení je šílené, a ne že by si poplakala, ona se prostě vzbudí úplně jakoby byla vyspaná nebo nevím, hodně často i vstává okolo druhé ráno a dokáže být vzhůru až do čtyř do rána, jsem z toho nešťastná i přítel. Svádím to na zoubky, které ji teď rychle rostou po sobě, a od včerejška měla i horečky, ale i tak mi to nepřijde normální, jelikož nemám žádné zkušenosti jestli je to v pořádku, tak prosím o radu, budu vděčná za každou. Děkuji!!
btw- co znamena je drobna? ze musi jist jednou v noci este? muzou ji rust zuby, muze to byt jen ze zvyku.. proste je mnoho veci proc se budii... kdyz nerve- nechala bych ji- v noci se spi. tak at pochoppi ze vsichni nebudou skakat podle ni.
Nevím čemu říkáš \"drobná\".Holka byla a je mrňous,v roce měla celých 8kg a žádné krmení se nekonalo.V 19hod.měla kaši a pak až okolo 6 ráno Sunar.Když se v noci náhodou děti probudili,buď jsem nereagovala vůbec,nebo maximálně došla k nim s tím,že je noc a spí se.Pochopili velmi brzy že v noci se mnou žádná sranda nebude.
Tobiášek se mi pravidelně budí kolemj 22 hodiny,chce jenom pochovat a nic víc.pochovám a pak spinká až do rána.vstává v 6 hodin.Matyášek se mi budil snad 2x za noc,vždycky jsem mu dala UM a pak spal dál.Teďkom už spí celou noc,maximálně se budí jen na čůraní pokud ho nezaspí.
@amalie2011 Váží 8 kilo, takže jíst chce, vždycky všechno vypije. Jo to jsem taky zkoušela nechat ji tak, ale ona furt stála a mě to strašně znervózňuje, aby sebou nešvihla nebo nevypadla.
@Val.J35 To už jsem taky zkoušela jí nedát mlíčko, ale nedalo se, prostě byla vzhůru a plakala.
@Zuzbr Tak malá vstává kolem půl osmé, taky se mi budí 23 hod asi tak nějak na mléko a pak vždycky spala, ale teď poslední měsíc možná více, je to složité, má lehké spaní něco se šustne a je vzhůru.
@EvaKotaskova to mame stejnou vahu skoro my uz 9 a je nam 18m... a ze sebou svihne?dobre ji tak- nema stat v postylce:D ja bych ji nechala... ona zkousi co vydrzis, a kdyz vidis ze hned letis-to bych vstavala taky...a este k tomu kdzy mi nekdo donese mliko:o))) ja kdybych mu dala i 2litry tak to vypije.
Ja myslim, ze se to da rozdelit na 2 problemy.Prvni je to mliko, to bych ji bez debat dala, Tvoje dite ma hlad, tak ho prece nebudes trapit. Zvlast, kdyz potom usne.Druhe, a horsi, mi prijde pak to buzeni ve 2. Jestli to chnapu, tak to mliko nepije, jen bunti. Jedine, co me napada, ji tak pres den utahat, aby chrula v tahu. A treba ji trosku omezit spani pres den.
@zajic Malá spí dopoledne asi tak do oběda, a pak jak se nají tak za dvě hodinky jde zase spinkat, a pak drží až do večera a pak mi zaspí hned jak ji jdu uložit, kolem půl osmé už spinká, ale už jsem jí zkoušela nedát to mlíko v noci jak se na něm vzbudí, ale ona ho vyžaduje tak nevím jak to udělat.
@amalie2011 :-D moc toho nevydržím, rozčiluje mě když tam jen tak stojí a čeká, pak lozí kolem postýlky a ne a ne si sama lehnout, tak jí vezmu a dám ji ležet a ona si během vteřiny zase stoupne.
@EvaKotaskova rikam..ti ..ma z tebe prdel:D:D dej ju spat jinam do mistnosti.vsak nemusi byt pokoj hotov.postylka muze stat i bez nabytku:D
@zajic zajiiic..prijed mi utahat toobiho tak,aby spal celou noc::D:D me se to zda nerealne:D

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici