banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Bydlení - diskuze

33 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Chci se zeptat už dávno.Jestli se vám líbí okolí a celkově vaše bydlení?Nebo máte vysněné nějaké jiné místo?Popřípadě jestli by jste se odstěhovali klidně někam jinam i dost daleko?My jsme si ted koupili náš byt.Což je pro nás nejlepší řešení.Bárak máme občas šílený,ale všude je něco.A máme nádherné okolí.A v podstatě všu blízko.Autobus máme u domu a když jedzí tak jsme i rychle třeba v centru.Jinak máme před domem vesnic,řeku,les.Plno hospod.Ale i tenisové kurty,solnnou jezkyni,nebo horolezeckou stěnu.Přes cestu máme skauta do kterého se sjíždějí děti z celé ovy.Máme i památník,parčík či kostel.Školu máme 8 minut do kopce a u školy je uplně nové školní hřiště.Máme tu sice velkou cestu,ale po ní jezdí jen ten náš autobus a né tramvaje,tak,že i klid.Myslím,že žijeme v jedne z nejkrásnější části ostravy.
Musim oponovat, v nejkrasnejsi casti Ostravy bydlim ja! Podle me kazdemu se libi a kazdy potrebuje neco jineho. Ja bych nemenila. Dlouho jsem snila o bydleni na baracku nekde na okraji vesnice, ale ted vidim, ze by to nebylo nic pro mne. Za barakem, kde bydlim, mame hezke zelene prostranstvi, nekolik altanku, prulizky pro deti. Skolu i skolku mame 5 minut pesky, bez nutnosti prechazet pres cestu. Je tam i knihovna, herna pro deti.Z druhe strany je OC Futurum. Nejsem nakupovaci maniak a protivi se mi traveni veskereho volneho casu v nakupnich centrech, ale.........dnes jsem byla nakoupit a zapomela jsem krupici, tak se z odpoledni prochazky pro ni stavim. Jindy jsem v sobotu v 7 vecer bojovala s Adamkem, kteremu se spustila oskliva ryma a nenechal si ji pumpickovou odsavackou odsat. Ja vybehla do lekarny a za deset minut uz jsem ho odsavala odsavackou na vysavac....Takze za me, ja bych nemenila
Jsme zvyklí v té čtvrti, kde žijeme a nechceme měnit. Kdyby to šlo, tak bychom nejradši zůstali i v tomto bytě. Bohužel paní domácí byt neprodá a za stávajících podmínek se nám už nevyplatí bydlet v nájmu.... Takže se poohlížíme po novém bydlení, ale je to sakra těžké, protože máme poměrně vysoké požadavky a nároky :)
Mě by se líbilo bydlet na hájovně, jako to má moje kamarádka. Teda myslím si, realita by byla nejspíš jiná. Mě se naše bydleníčko líbí, pozemek u domečku tak akorát. Jen bysme nemuseli bydlet hned u hlavní silnice.
Já kdybych mohla vyměnit prdlé sousedy,co se furt starají,tak naše bydlení nemá chybu.A nejvíc mě hřeje ten pocit,že je to MOJE.Prostě,že jsem něco už v životě získala.
Já taky sním, že jednou budeme bydlet v domečku, ale nemůžu si stěžovat. Byt máme tak akorát velký, hlavně jsem ráda za velkou kuchyň a koupelnu. A i když žijeme v paneláku, tak naštěstí na okraji sídliště, takže nemám výhled na další \"králikárny\", ale na řeku a park a do centra to máme pět minut rychlé chůze, takže taky paráda. Na vesnici bych se ráda jednou vrátila, ale nejlíp tak, aby to bylo fakt blízko Opavy a jezdila tam MHD, sice auto máme, ale je to takové lepší pro dojíždění dětí do školy atd.
já sem z vesnice pro mě je to tady hrob,kdybych mohla chtěla bych baráček se zahrádkou kvuli dětem hlavně v létě mě to staršně trápí
@plaz holky, já přece bydlím v nejhezčí části Ostravyv Porubě na Hlavní třídě to žije, ale máme klidný dům a hlavně to máme na půl cesty k obou rodičům, kteří žijí v rodinných domech nedaleko v Třebovicích a Svinověo dostupnosti škol, školek, obchodů, lékařů atd. nemusím psát, vše je blízko...jelikož jsem ale většinu svého života žila v domku s velkou zahradou a pejskem, tak doufám, že se jednou k tomu vrátíme i s Adámkem
postaveny vlastni dum bych nemeneila za nic.mozna jsou hezci mista atd to jo,ale ja jsem spokojena.az na jedny sousedy magory ..vysnena mista u more atd,,ale realita je pekna
my bydlime u nasich v baracku-mame tady svuj bytecek a velkou zahradu kolem dokola!!akorat je to na vesnici a obchody,doktory,skolku,skolu mame nejbliz cca 15 km od baraku a autobusy tady moc nejezdi!!!ale jinak pohoda zas je tady uzasnej klid nedovedu si predstavit bydlet ve meste kde je frmol,hafol lidi...atd!!!
@Evulik25 Evi,v které části Opavy vlastně bydlíš?
My bydlíme v pronajatém bytě.Je nádherný a nejradši bych tady bydlela napořád,ale majitelé ho nikdy neprodají.Vlastní celý dům,kde je restaurace a kancelář jejich firmy.Okolí je taky super.Ale mám takový sen,který se mi kdy těžko splní -malý baráček se zahrádkou někde na okraji města nebo kousek za městem.A občas sním o tom,že se odstěhuju do Itálie a budu bydlet u moře
@veverka77 Na kraji Kateřinek. Nejsme náhodou sousedky? To by byla prča...

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici