banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

antikoncepce - diskuze

20 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky, vím, že se to tady řešilo milionkrát, ale já to chchi probrat aktuálně ted a chci znát postřehy.Já momentálně xxx let nic neberu. Brávala jsem Cilest jako svobodná a v poho. Když jsem na něj najela mezi klukama, tak mi to nedělalo dobře. Od té doby jsem se na prášky vykašlala. Teď bych ráda zase nějakou antinu brala, ale nevím jakou. Mám strach, že z prášku přiberu, což bych vážně nerada, když se mi teď tak daří shazovat. Taky mám strach ze špinění mimo menstruaci. Tu totiž mívám pravidelně.Napadla mě varianta injekce.Máte ji někdo??? Pokud ano, jaké to je, přibírá se, špiní se??? Moc děkuji za odpovědi na téma, které se řešilo milionkrát :-)
uzivam Yadine, jsou to sice tablety,ale naprosto mi vyhovuji (az na tu cenu ) nepribiram po nich,menstruace pravidelna (bez ni bych ani nemela,nebo jen hooodne obcas)
Já teda taky beru prášky Lindynette a v pohodě, nepřibrala jsem, nešpiním, takže u toho zatím zůstanu. Ale ptala jsem se své doktorky na injekce a ta mi říkala, že u těch injekcí jsou často vedlejší účinky právě přibírání a špinění. Osobní zkušenost teda nemám, třeba kamarádka něco přibrala, ale ne teda nějak závratně. Na každého to působí jinak prostě.
Injekce Depo-Proveru jsem měla, když jsem kojila Danielu. Já jsem byla maximálně spokojená, žádné přibírání, špinění, nic. Ale každé tělo reaguje jinak.
Ja si nechala po skonceni kojeni napsat Dienelle - pilulky. Uvazovala jsem i o tech 3-mesicnich injekcich, ale nakonec to zavrhla z toho duvodu, ze kdyz by mi nevyhovovaly nebo tam byli nejake vedlejsi ucinky, tak s nimi neni tak jednoduche prestat jako s pilulkama.
Pre mňa najlepší je ten stromek.Vůbec nemáš hormonálni výkyvy,ani menstruaci
Tri holky z okoli z Provery spinily. Ja jdu do teliska. Pred detma jsem pri nekolika pilulich spinila. Vyzkousela jsem jich fakt hodne.
@nathalis Co je stromek?
@sazicka Ze by telisko? Podle tvaru...
@sazicka Jo telísko,je to super vec
@Terča80 U telíska budeš na začátku špiniť,ale pak je to paráda....
@nathalis Naty a jaké máš a za kolik?
Bohužel neporadím,já měla už několik různých druhů antibaby-opravdu moc druhů (před klukama)a žádná mi neseděla.Ale kdybych to tak ze všech těch druhů měla asi srovnat tak nejlepší byla asi Jeanine.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici