banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahojky všem tak mě už je drobek líp.A co mě dnes čeká.Uvařit... - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahojky všem tak mě už je drobek líp.A co mě dnes čeká.Uvařit nějakou tu ňamku k obědu.Uvařit ještě Fanouškovi.Včerá a předevčírem jsem mu dala kupovanou skleničku a vůbec mi to nechtěl.No ví co je dobrý.No a přiznám se letos na večer nic nepřipravuji.Letos toho silvestra odflákneme bohužel.Bolky moje přeji vám všem krásný,štastný rok 2012 a at je alespoň drobek lepší než ten letošní.No a příštím roce se na vás všechny už mocinko těším.
šťastný krok do toho Nového roku 2012 a hodně lásky
i vám šťastný nový rok
ŠŤastný nový rok.
krásný celý příští rok
Přeju do příštího roku celé rodině hodně zdravíčka a ať Ti Tvoji kluci dělají samou radost
Krásný silvestrovský den a krásný vstup do Nového roku
to je dobře že je ti líp,i vám krásný vstup do novýho roku a hodně zdravíčka
Vendulko,jsem ráda,že je Ti o chlup líp.I Tobě přeji,ať je ten příští rok mnohem lepší a vše se vám daří

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici