banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ahoj holky, mám dotaz? V čem dáváte v tomhle počasí mimča do... - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, mám dotaz? V čem dáváte v tomhle počasí mimča do kočárku? Používáte už fusak nebo jenom teplejší deku se zavinovačkou?
Ahojky...já už včera vytáhla fusak, mám ten od emitexu, malému sem dala štramplíky, body s dlouhým rukávem a mikinku a ručky měl teple ukázkové
Nám je 6,5 měsíce a fusak jsem vytáhla předevčírem (jsme ale už ve sporťáku, takže tam není malý tolik chráněný). Má na sobě bodýško, punčošky, na to mu dám rovnou kombinézku a šoupnu ho do fusaku. A čepici a rukavičky.
Já jsem teda po fusaku zatím nešáhla, přece jen si říkám, že budou ještě mnohem větší zimy.Akorát jsem dno kočárku vystlala teplou dekou a malou ještě přikrývám další dekou a myslím, že zatím stačí.
Nevím Ted několik dní jezdil normálně oblečený+bundička taková lehčí a ve fusaku. Ted jsme byli ve stejném oblečení a málem jsem ho upekla...Tak hodně se to mění Ale jinak už mám fusak
tak fusak ještě nedáváme, je je lépe oblečená, má i rukavičky(ty co měla v porodnici proti škrábání) a deku, peřinku a ještě přikrývku z kočárku...a je teploučká, zima jí není...
Já vytáhla podzimní fusak a má na sobě tepláčky, bodíčko tričko a mikču a rukavičky.
my fusak už od začátku zaří,když je tepleji nedám punčocháče ale bez fusaku ani ránu!maximálně ho rozepnu mám ale takovej lehčí a až bude větší zima dám do teplého.
@lenča88 body, teplákovka nebo větrovka, mikrovláknová dečka a takovej ten kryt nebo chcete-li návlek přes kočár - vlastně to supluje další deku. netáhne tam a pod malou dečkou je teploučko.
ahojky, tak my taky ještě bez fusaku,malou navlíknu jak cibuli do x vrstev a pod sebou má 2deky,jednu přes sebe a peřinku a na to ještě ten potah na kočár(nevím jak se tomu nadává,jak píše lucicína)
Já dávám malé dupačky, teplý ponožky, tepláčky a teplou mikinu. Na fusak mi to přijde dost brzo. Přikreju jí dekou a na kočárku mám ten potah, aby jí netáhlo dovnitř. Není přehřátá ani chladná. Karkulka totiž nesnáší ani jeden extrém, je pak nevrlá a pláče.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

24 %
16 hlasů

71 %
47 hlasů

5 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici