banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

A já jsem smutná matka. V úterý mají ve školce besídku. Něco... - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
A já jsem smutná matka. V úterý mají ve školce besídku. Něco si na to nacvičili a napekli nám perníčky a nakreslili vánoční obrázky atd. Už jsem se těšila jak o natočíme a vyfotíme a jak budu slzet. Jeho první vánoční besídka.A on je nemocný. V Úterý do školku určitě nedorazí. Ach jo....A já už i před měsícem řešila jak si to vyřešit v práci abych tam mohla. Ted jí nemám a šlo by tam jít v pohodě, ale takhle se to pokazilo. ach jo
To je mi lito.. Ale zas ber to tak, ze besidky jeste budou, hlavne, at je Tonda na svatky fit. Chaba utecha, co?Ty nemas praci? Jak to?
@sazicka Jeje jsi to propásla....dávala jsem to do 48 hodin.Nemám, dala jsem výpověd. Nehcovali se dobře k sestrám ani ke klientům........a já nebyla ochotná na tom se podílet a být toho součástí....Od pondělí jsem zase nezaměstnaná.
@medox Aha, tak to je mi lito.. Zrovna, kdyz se ti ta prace libila, vid.. Ach jo. Tak drzim palce, at brzy najdes neco jineho.
@sazicka JJ hodně mě to mrzí a fakt mě to bavilo. Selhalo to na straně jich....Nechci veřejně moc psát. Kažopádně ot bylo o kriminál a mé svědomí...Hledám hledám, ale bohužel moc nenacházím....Zatím to budu řešit brigádama ale nejsem ráda. Co vím těma to řešejí bud se špinavým rejstříkem, bez vzdělání nebo s něčím prostě špatným....Nemluvím o maminkách a pod....mluvím o lidech co by si mohli jinak dovolit plný úvazek a prostě mají nějákého kostlivce ve skříni,
@medox Vydrz, jsi bez prace teprve od po.
To mě mrzí, já taky nevím jestli besídku dáme, teď týden marodil doma a zase kašle.
To je mi líto.Maty byl loni taky nemocný na svou první vánoční besídku.
Lucinka taky nebylaale besídek ještě bude
no jasně, besídku si ještě užiješ, neboj....zdraví je prostě přednější, tak nesmutni a udělejte si besídku doma
to zamrzí...
Jo, to chápu. To by mě taky bylo líto
To tak člověk plánuje až je všecko jinak.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici