Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

39+5 - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem byla opět na kontrole a pořád nic nového. Jen je to prý už měkčí, ale otevřená jsem jen na špičku prstu. Břicho mám dole už tak 14 dní, strašně se na tu naši princeznu těším a ona nic. Mám pocit, že když ji přemlouvám, ať už jde ven, tak na mě jen vystrčí prdelku
Asi se jí tam líbí. Tak už chvilka a ono to stejně může být každý okmažik
Třeba to bude dneska po té kontrole, podpořte to sexíkem a to půjde, uvidíš.
má tě na háku

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici