Publikace Zdravé těhotenství

Právě v těchto dnech byla vydána zcela unikátní publikace pro těhotné i šestinedělky Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem,
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.

Zdravé těhotenství je tedy publikace 3 v jednom za cenu jedné takovéto knihy.

Na jejím vzniku se podílela fyzioterapeutka Mgr. Kamila Vorlová, jež se dlouhodobě věnuje léčebnému cvičení žen, které nemohou otěhotnět, a vývojové stimulaci cvičením u dětí, a dále nutriční terapeutka Mgr. Jana Eliášová, která je rovněž autorkou zcela úžasných zdravých receptů.

Ovšem oním naprostým unikátem publikace je část Zdravé vaření krok za krokem. Jedná se o 16 pokrmů připravených pod odborným dohledem předními kuchaři na poli zážitkové moderní gastronomie nafocených krok za krokem. Jsou jimi Michal Barták ze studia Divoká vařečka, známý z pořadu Sama doma, a David Viktorin, známý z podniků Valoria nebo U kastelána v Brně. Díky receptům nafoceným krok za krokem se může naučit zdravě vařit kterákoliv z žen. A uvidí, že to není složité, že i zdravé jídlo může být velmi chutné, zvláště po odtajnění některých kulinářských fíglů našich šéfkuchařů.

Dalším velkým pozitivem publikace je systematičnost, se kterou byla sestavena.

Více na: http://zdravetehotenstvi.cz/

Ve čtvrtek 14. června 2012 proběhl v kavárně knihkupectví Academia na náměstí Svobody 13 v Brně křest publikace Zdravé těhotenství za účasti autorů, šéfkuchařů a kmoter Aleny Antalové a Ilony Csákové. Videozáznam a fotoreportáž ze křtu naleznete na: http://http://zdravetehotenstvi.cz//krest

Možnost zakoupení publikace!

Publikaci si můžete zakoupit za 199 Kč na www.prochytrehlavicky.cz/zdrave-tehotenstvi.html

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Zdravé těhotenství - diskuze


Poradna

HPV virus

| jeska1 | 03.01.2017, 18:55

Dobrý den, od roku 2012 mám v sobě HPV virus, v roce 2014 a 2016 mi vyšla horší cytologie (nevím v čem přesně horší, takto se vyjádřil lékař) a vždy se pak dělá cytologie LBC. Je v pořádku, že se virus po čase přihlásí a cytologie vyjde horší nebo by se správně měl po čase sám z těla vytratit (za předpokladu, že bych neměla promiskuitního partnera, což byl i důvod objevení HPV v těle). Pokud by se měl správně vytratit, co může teoreticky znamenat to, že se takto ozývat? Děkuji za ochotu a odpověď.

Dobrý den, nevím, jaký máte nález na děložním čípku, ale pokud máte pouze pozitivitu HPV viru, pak toto v těhotenství ničemu nevadí. Pokud máte dypslastické změny děložního čípku a plánovala se pravděpodobně konizace (pouze vyvozuji), pak ta se v těhotenství neprovádí (pouze ve výjimečných případech) a odkládá se až po šestinedělí.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 10.01.2017, 12:14
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce