banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

že by? - diskuze

15 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky tak už jsem tu psala, že poslední dobou mám menses jeden jo pak třeba tři dny nic a tak a tenhle měsíc? žádná, měla jsem jí dostat 6.1. a tak dnes ráno jsem to nevydržela a udělala test a hádejte? jo jo jedna čárka dost výrazná jako neg., ale byla tam i druhá hodně slabá ale byla, tak uvidím zítra, snad se neraduji předčasně.
Tady teď řádí nějakej těhotenskej virus :)) Takže to asi bude ono :)) S gratulací teda počkám raději do zítra.
že by další těhulka, v poslední době je nějaká úroda
Jééé tady bude nových BOlátek
@Zavadilka A co ty? :)
Takhle to bylo, když jsem čekala Tomáška. Budu ti držet palce, aby to dopadlo.
tady už to vypadá na epidemii gratulovat budu až to bude jisté
Ono je to internetove prenosny nebo co
@nadule1 ty jsi zvědavá
jůůůůůůůůůů
Téda...
držím palce at je dneska silnější
@Zavadilka To jsem :))
moc držím pěsti
že by další těhulka?
no tééda,že by další bolátko?

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici