banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Začínám být nervóóózní :-) - diskuze

35 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Navazuji na příspěvek níže od Moniky. Za 3 týdny mám jít se stepem na Mistrovství ČR. Ještě před týdnem jsem tomu říkala recese, ale včera na tréninku jsem už chytla prvního nerva. Dělám chyby najednou tam, kde jsem je nikdy nedělala, pak zas dobře, pak zas chyba. Vím, že to tak bylo i loni, ale... Do toho pracovní i osobní aktivity, které již nemohu nazvat výzvami malými.Tak si chvílemi říkám, jestli jsem dočista nezešílela.Nechci být patetická, ale v těchto chvílích si uvědomím, jak jsem ráda, že Vás mám. Vás nad věcí, které jsou zde stále. A také moje úžasné spolupracovnice, které jsem poznala právě přes BOL.
@tygřímáma Holky, věřte mi :-)
@Evulik25 Evi, děkuji, Vy mě tady fakt rozesmíváte :-)
@Zuzbr :-) děkuji
Jani, určitě zazáříš!!!! Doufám, že se pak podělíš o dojmy a fotky a vůbec všechno. Držím palce.
Neboj určitě to zvládnešmoc držím palce
@Calamity J. Vtipe. Myslím, že mnohá z nás by ráda zvládala alespoň část toho, co zvládáš ty.
@sazicka Neboj, to nemusíš, to je neprůchodné :-)
@amalie2011 To je úžasný pocit :-), neboj, také k tomu dojdete.
@sazicka Neboj, děti odrostou, sny se začnou plnit
@veverka77 děkuji, snad Vás nezklamu, právě jsem si přinesla na to vystoupení lístky...
@mihra :-) děkuji, ale ta realita tak růžová není :-)
@tygřímáma Aničko, děkuji, naopak mám pocit, že to ho zvládám čím dál méně :-)
@moninif Děkuji, to první nepochybně :-)
@Ady.S děkuji
@Ady.S :-) Ady, vůbec ne, to jenom o tom tak hodně mluvím
@lucie73 Luci, nám je jasné, že jako amatéři stepující rok až 2 skončíme poslední, ale nechceme si trhnout ostudu
řekla bych že nakonec mnohem důležitější je ta účast než ta samotná výhra, takže se nestresuj a ukaž všem že i maminka s dětma a rodinou a prací zvládne něco navíc.
Já vůbec nevěděla že to děláš až na takové úrovni. Určitě to dáš a jestli je někde možnost sledování tak dej vědět, hlavně alespoň datum a můžem držet palečky
ty jsi prostě šílená a akční A s poslední větou souhlasím Neboj to dáš
Jani, zrovna u Tebe obdivuji, kolik toho přes den zvládneš. Někdy Tě dokonce podezírám, že Tvůj den má minimálně 30 hodin a ne našich standartních 24.Věřím tomu, že až to bude na ostro, bude úžasná a vše zvládneš bez chyb. To prostě najednou člověku v té hlavě naskočí a pohoda, klídek, tabáček.
@Calamity J. Vis co, neni dulezite vyhrat, ale zucastnit se. A ucast na Mistrovstvi je proste vzdycky super, at uz se umistite jakkoli. Ja vam fandim! O to vic, ze step je muj sen, ted bohuzel nesplnitelny.
@Calamity J. Jaky bubny? Zase nic nevim..
Jani, to je parada! Ja bych toho chtela zvladat jednou tolik co ty, Nadule,..proste i mit cas na sebe.Drzim palce a trocha nervu je v poradku.
Jani,tvou nervozitu úplně chápu,ale věřím,že to dokážeš

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici