banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vysněná dovolená - diskuze

72 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Máte nějakou vysněnou destinaci, kam byste se rádi vydali na dovolenou? Kde to je? Proč byste chtěli cestovat právě tam? Myslíte, že se tam někdy podívate?
@sazicka Byla jsem s kamarádem na dovolené na Srí Lance a fakt nádhera. Myslím, že i teď s mimíkem je možné tam zajet. Zkouším to manželovi pomalu navrhnout. Kamarád má nějaké fotky z dovolené ze Srí Lanky zde: https://www.hardyn.cz/sri-lanka-zazitky-z-dovolene/ Je to tam fakt hezké, takový ráj na zemi a přitom cenově výrazně levnější než jiné části Asie.
@Zuzbr Jo mám vysněnou dovolenou. A to luxusní Safari v Keni (kdyby někoho zajímalo: http://www.exotickapriroda.cz/zajezdy/kena/poznavaci/luxusni-safari-v-keni-a-odpocinek-na-zanzibaru-5-14-dni). Afrika mě vždycky táhla a když už bych tam jela, tak hezky se vším. Sice je to docela pálka, ale myslím, že by to stálo za to. Tedy jsem si tím jistá! :))
Poprvé jsem jela k moři v 23 letech a rovnou do Karibiku- Dominikánská republika. Byl to zážitek, moře, pláž, palmy, to všechno ještě lepší než na obrázcícch z katalogu, luxusní ubytování. Bohužel jsem tam ale nebyla s někým, koho bych milovala a mohla si to s ním pořádně užít. Takže po pár dnech se i tahle nádhera okoukala a já se skoro těšila domů. Daleko radši vzpomínám na každý třeba jen víkendový výlet s mým nynějším přítelem. A dovolené v Tunisu a Egyptě, co jsme spolu už zažili, byly naprosto senzační. Takže pro mě už nezáleží kde, ale hlavně s kým.
Maledivy
Vzdycky jsem se chtela podivat do Ameriky...no myslim,ze se mi to podarilo az nechtene mocA pak snim od detstvi se podivat na Novy zeland.Snad se mi to jednou podari - libi se mi,ze je to uplne jine,nove,proste neco co neznam a cele zelene.Rada bych procestovala cely svet,memu kamaradovi se to poradilo,ale je to chlap - ja myslim,ze je to dost riskantni,obzvlast pro holku a tim stylem jakym bych bejvale chtela cestovat
Chtěla bych se podívat na Island, vidět tu přírodu, ale toho se asi nedočkám. Taky bych chtěla jet do Řecka, prý je to tam krásné. U moře jsem byla jenom dvakrát jako děcko, tak bych si to chtěla zopakovat. Jinak jsem nenáročná, udělá mi radost i pár dní pod stanem a nebo na vodě.
@Meridene To bych taky brala
@SaraK No my to zatím nemáme se sestrou tak dopracované abych tam za ní létala pravidelně. ALe až si vybudujeme nějáký pěkný vztah tak to nevylučuju My se známe zatím pár let a viděli jsme se jjen dvakrát
@Evulik25 To musí být neuvěřitelný pocitA tím pádem by si tam mohla zaplavat i moje mamka-neplavec
@Eva74 My je máme v Mississauze..to je kousek od Toronta. Je to babičky sestra, takže to vycestování za nimi docela uháním, bo nejsou nejmladší.
@Lillynka já mám taky v Kanadě ( Torontu ) rodinu a snad se tam podívám, když tam skoro všichni z naší rodiny byli
@Evulik25 tak to mu \"závidím\"
@Honafa Tak mě tenhle sen drží už několik let a asi to snem navždy zůstane. Kdysy jsem zkoumala kolik by nějaká ta dovolená v Brazílii vyšla a po zjištěnmí si o tom fakt můžu nechat jen zdát.
@Honafa tak snad se vám to podaří. Já doufám, že se tam taky jednou podívám.
@ Tak tohle jsem měla naplánováno na minulý víkend. Bohužel to neklaplo.
Mím snem je Egypt, Havaj a Brazílie. Takový karneval v Riu to musí být bomba.
Tak určtě Francie, ale ta bez dětí, romanticky se toulat po uličkách v Paříži a užít si nějaký prodlouhžený víkend. No a pak nějak dlouhodoběji Amerika, procestovat trochu, aspoň 3 týdny. A myslím že se nám to podaří, klidně za 20 let, ale chtěli bychom. Už jsme takhle byli v Austrálii na měsíc a naprostá bomba a nádhera. Půjčit si auto na 3 týdny a vyrazit podle nějakého scénáře, zdržet se kde chceme na jak dlouho chceme... to prostě byl perfektní zážitek.
@Lillynka Aljašku bych taky brala.
@veverka77 Ideální moře pro neplavce. Nevím, jestli si Lojza četl noviny, ale říkal, že když měl vodu už po prsa, tak ho to tak mocně nadnášelo, že se neuměl udržet.
@Lillynka Ja byla pul roku v Kanadě ve Vencoveru a jezdila jsem po ní.Je to paráda.
dovolenou snů jsem si prožila před dvěma lety v Egyptě,v pětihvězdičkovém hotelu,fakt luxus,moc milý číšníci,poprvé letecky,porvé bez děcek,poprvé jsem neměla vykloubenou hlavu do moře aby se malej neutopil,poprvé jsem á dnů nesáhla na nádobí,poprvé jsem se jen válela,opalovala,spala,popíjela,...Ale ještě toužím splnit sisen projetz křížem krážem sicílii,ale to by jsem chtěla jako poznávačku s batohem na zádech,vidět Palermo,Etnu a tu krásu celé Sicílie....
@veverka77 Přesně.
@Evulik25 Já jsem spokojená tady :D Mně se opravdu hodně líbí cestovat po Čechách a taky už jsme leccos viděli. Jenže to nepatří asi úplně do kategorie vysněné dovolené, protože tu otázku chápu jako něco, co není až tak dostupné.Stejně tak to letošní moře - to je taky svým způsobem vysněná dovolená, ale ten splněnej sen je/bude v tom, že tam vezmeme děti a ukážeme jim, co to je moře, jak to chutná a vypadá... Kdysi jsem toužila podívat se do Mexika - pak jsem zjistila, že tam žijou jedovatí pavouci, takže tohle teritorium přenechávám jim. Takže exotiku jsem zavrhla :D
@sazicka Chtěla bych na vlastní kůži zjistit,jestli je pravda,že to tak nadnáší,že si člověk leží na vodě a čte noviny

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici