Výchova, vztahy mezi sourozenci, aktivity, kroužky, mazlíčci dětí - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 2 388 příspěvků

Učení na nočník
Myslím to čůrání ;-) Bobek vypiluje
Učení na nočník
Tak to fakt už super zvládá ;-) To je paráda.
Učení na nočník
Tak to se schvalne podivam, dekuji :-)
Učení na nočník
Zalezi, kde to musis zasit...na jakem miste ;-)
Učení na nočník
Ono to bylo všechno online přes nějakou aplikaci, já to nahrála, oni si to zkontrolovali, odsouhlasili a pak se mi otevřelo už to nahrávání opravdické. No já občas koukám co lidi nedávaji. Při škole jsem chodila do jedné firmy, kde jsem mimo jiné zakládala faktury do šanonů podle čísel. Střídala jsem se tam s jednou paní (bylo ji tenkrát okolo 40) a ta to skoro nikdy nedokázala srovnat správně. Přitom měla snad i VŠ, ale nějaká umělecký směr a tohle vůbec nedávala.
Učení na nočník
No u nas byl dnes bobek taky v kalhotach :-D, ale curani vse nahlaseno do nocniku ;-)
Učení na nočník
Škoda, že se to nedá vše zapamatovat...ale manžel si pamatuje všechno, co vidí, slyší nebo čte má moc dobrou paměť To je zajímavé a kolik toho musíš shlédnout va v jakém časovém úseku?
Učení na nočník
Uvidíme, jak to vše bude. No příští rok v řijnu mi končí rodicák a měla by jít do školkyUčení na nočník
To bych byla asi nervózní někde něco před někým cizím číst :) A nezadrhla si se? Přijde mi, že hodně lidí má takhle přivýdělek přes známé. Asi se to firmám vyplatí víc, než dělat inzeráty a výběrová řízení atd, když je to jen práce, kterou zvládne tak nějak každýUčení na nočník
Myslím, že by bylo fajn dělat v dnešní době ve školství, když je tolik prázdnin a volné víkendy a tak :) Ale účetnictví přeci jen bude asi lépe placené a nebudeš muset tak moc dojíždět :) no uvidíš, stejnak se do práce ještě nechystáš, nebo jo?Učení na nočník
No nad tím asi nikdo nepřemýšlí :D Já myslela, že to nakoupí jako nějaký balíček se vším všudy a jen to přeloží, nadabují a konec a ne, že jsou s tím takové piplačky ještě :DNo popravdě mi přijde, že jak už to dlouho dělám, tak to pořádně nevnímám a hned to zapomenu...není prostor pro moc dokumentů :D i když by to bylo fajn, kdybych si všechno zvládla zapamatovat, to bych mohla do té soutěže Chcete být milionářem :D Občas mám i nějaký pěkný film, ale většinou se to dneska dá už stáhnout na internetu ještě, než běží v TV. Měla jsem pár českých filmů a ty byly tajné a musela sem slíbit, že se o ně nepodělím :)
Učení na nočník
no bobek je další kapitola, ten byl třeba včera hlášen několikrát, pak seděla na nočníku a čekali jsme a já se pak zvedla jen, že si donesu pití no a než jsem se vrátila (asi 10s), tak už Viki stála a bobek byl před nočníkem (na koberci)Související články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?
26 %
19 hlasů
69 %
51 hlasů
5 %
4 hlasy
Celkem hlasovalo 74 unikátních návštěvníků