banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vigantol - diskuze

37 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky jak dlouho ho máte miminkům dávat a kolik? Na kyčlích nám řekli že už nemusíme, ale čtu, že se má dávat do roku??
My jsme dneska s Karolínkou byly na roční prohlídce,tak jsem se na to ptala a paní doktorka říkala,že se dává tak do roka a v létě se dávat nemusí vůbec.Takže my už končíme
Doktorka říkala 1 kapku denně až do roka
Dávala jsem 1 rok.
já dávala Matymu (skoro 2 roky) vigantol doteď,na poslední prohlídce mi doktorka řekla,že na léto teďkom nemusím,a že zase pak až na podzim.Tobimu dávám vigantoly každý den a předpokládám že jej budeme dávat taky dlouho.
Dr. říkala 1 kapku do roka
Tak děkuji za info, raději začnu zase dávat.
1 kapku do 1 roka
Dostala jsem instrukce, že do roka každý den. Teď v létě občas zapomenu.
taky nam rikali do roka kapku a mam to stejne jako angieblack, ted v lete obcas zapomeneme, ale to snad neva
do roka, ale teď v létě to trochu flákám
taky nám říkala do roka
mně říkal taky do roka, podle toho, jak srůstají kosti na hlavičce (uzavírá se fontanela). Pokud by se uzavírala později, tak se bere i dýl jak rok.
máme dávat do roka jednu kapku
Kapičku do roka a nezapomínám na to protože za ten rok už jsem si tak navykla že je to prostě stejné jako že jí dávám plínku po koupání :))
Nám doktorka říkala, že se dává do roku a dětem narozeným v zimě do roku a půl.
Do roku jednu kapku denně, a pak nám řekla že máme dobrat lahvičku.
nám dr. říkala do roka jednu kapku a jinak nezapomínám, mám kapky na přebalováku, takže pokaždý když jí ráno převlékám tak dávám kapku
Náš obřík dostává kapičky dvě a taky myslím, že do roku...ale na kontrolu teprve půjdeme, takže nevím jistě.
Vigantol my dáváme 2 kapky a o víkendu máme pauzu. Kanavit mu dává v poradně. Počítám že taky tak do toho roku mu to budem dávat. papa
@ivulik dáváme 2 kapky od pondělí do pátku, o víkendu nic. Občas to taky pletu nebo zapomenu
Maruška jako podzimní děcko brala do roka a půl
dávám jednu kapku denně a do roka prý. Kanavit dávám jednou týdně a ten do 3 měsíců. Ani jedno pořádně nevím k čemu je
Do roka jednu kapku denně. Nevím, proč na kyčlích se pletou do vigantolu teda, ale tak asi chtěli být chytrý - nic ve zlým. Do roka na 100% dávej a pak ještě v zimě - já dáváala asi roka a kousek - malá je březnová, tak myslím do června, pak došel a už jsem nedávala. Kanavit se dává první měsíc jednou týdně a pak jednou měsíčně - u nás do půl roka. Vigantol je proti křivici - je to vitamin D, který pomáhá vstřebávat vápník do kostí a tím je zpevňuje a zabraňuje různým deformitám, Kanavit je vit K a dává se jako prevence krvácivých stavů.
@miky.81 Ahojky, no máš pravdu. Taky jsme březnoví, tak začnu zase dávat. Vitamin K dávat nemusím, že ho dostali injekčně. Tak díky a měj se!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

24 %
16 hlasů

71 %
47 hlasů

5 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici