banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

vareni a vubec doma - diskuze

13 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky,ja kdyz neuvarim rano a nepoklidim apod.,tak pak se mi uz tak nechce...a vecer uz vubec nevarim...co ja budu delat az pujdu do prace??/mate to take tak??
ja delam jen kdyz se mi chce uklizet a varit apod...ne taky je to nejlepsi rano,ale kdyz to nevyjde tak to delam jak to vyjde pres den
Holky, jak se zacne chodit do prace, tak uz je vareni a uklid uplne v cudu. Aspon u meTo nejnutnejsi udelam po prichodu z prace, kdy jsem jeste rozjeta. Nesmim si sednout. Proste udelam vsecno, co musim. Nekdy si sednu az v 6 vecer. Ale jak si sednu, tak uz nevstanu. Takze u me to jisti vikendy. Ale zase nechci stravit cely zivot jen praci a uklizenim. Takze tomu venuju maximalne pulden v sobotu a taky jsem zapojila manzela. Sice se cukal, ale pochopil, ze to za nej proste neudelam
@zajic takhle je to teď u nás. Přes týden se nevaří - malý je ve školce, přítel si zajde na jídlo v práci a já když jsem v práci tak taky. Večeře máme teplé jen někdy, když se mi nebo příteli chce něco uvařit. Jinak před tím, co jsem neudělala do oběda, jsem neměla.
To teda nevím,mám v plánu jít na čtvrt úvazek do práce, začátkem prázdnin,ale jak budeu sedřená?A ještě makat doma?Budu muset zapojit manžela, nevím zda bude schopen a to ještě nebudeme muset k tomu vyzvedávat děti ze školky, chodila bych jen na víkendy,takže on by jen hlídal,ale bude muset navařit a uklidit, nevím jak se mu to bude líbit
nebudes varit. Deti budou napucnute ze skolky a chlap si zajde do zavodni jidelny nebo nekam na menicko. A 2x denne teple jidlo byt nemusi.
@Val.J35 mám to stejně....jinak jsem zdechlá jak pes
@moninif uklidnila jsime..ze sektomu zase da vratit...tak to bylo pred detma..varit a vse delat k veceru..aleted uz proste neni sil a casu
Já když jsem byla se synem doma, tak jsem taky všechno dělala ráno. Pak už většinou byl nějaký program a nebyl čas... Teď chodím do práce, a nepřijde mi, že se mi odpoledne nic nechce. Jak nejsi celý den doma s dětmi tak je to jiné. Děti nestihnout udělat nepořádek, a večeře přece každý den být teplá nemusí :-).... Já to praktikuji tak, že to zpravidla vezmu procházkou zacházkou domů, címž ho na chvíli utahám, pak posadím před pohádku a udělám co je rychle třeba (dnes jsem třeba vyžehlila), pak si hrajeme, vaříme večeři, povečeříme, uklízíme hračky a ukládáme se ke spánku :-)
tak já vařím večer protže přes den se k tomu nedostanu ,malá mě nenechá.
Tak to ja mam prave opacne.A to je hlavni duvod proc mi vadi Martin,kdyz je doma.On trva na tom,ze odpoledne nemam nic delat a byt s nim.Jenze ja nejradeji dopoledne nedelam nic,obed bych udelala tak na 4 ,to by byla rovnou i vecere a pak polehoucku zacit uklizet tak do 8 a pak jit jeste na pocitacek.No jo,jenze tak to musim delat dopoledne jsem furt ve stresu,ze to nestihnu a pak se odpoledne nudim.Treba do obchodu bych jezdila o pulnoci do teska mit tak ridicak.
@Val.J35 Mám to taky tak, jak hlavní práci dne neudělám ráno, až do večera se k tomu už nedostanu.
Co neudělám dopoledne to v podstatě nemám.Večer jsem tak mrtvá,že se mě nechce vůbec nic.
Já jsem celkově ráno líná, to jen uvařím kafe, udělám klukům snídani a pak se jde do pokojíku a hrajeme si. Vařit začínám podle náročnosti plánovaného oběda, někdy v 10, někdy klidně v půl dvanácté. Uklízím když kluky položím na odpolední spaní. Ale snažím se udržovat pořádek po celé dny, tak úklid jako je povysávání, umytí nádobí(někdy nechávám na večer) a vytření podlahy je otázka pár minut.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici