banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

váha 18-měsíčního dítěte - diskuze

24 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Holky,jen tak pro zajímavost - kolik mělo nebo má vaše dítko kg v 18 měsících?Karolínka má 84 cm a 11,70 kg.Kamarádka si dneska dělala srandu,že je tlustá,protože její syn váží míň,tak by mě schválně zajímalo,kolik děti v tomhle věku mívají.Karolínka byla vždycky skoro \"podmírák\",vážila o hodně míň,než děti v jejím věku i mladší,ale teď docela přibrala a narostlo jí bříškoJá si samozřejmě nemyslím,že by byla tlustá a i kámoška to opravdu myslela v legraci
@Zdennča Moc děkuju
ahojky já jsem si našla tyhle stránky je to super popsané http://www.mimina.cz/2009/04/vaha-ditete-narozeni-5-let/já se na ně občas koukla protože malej moc nepřibíral tak abych věděla jak na to jsme
ottas 13 kg ,83 cm , elli 12 kg .82 cm...a tlusti fakt nebyli
adam má přibližně 11,5 kg. TAky to dobře dohání, jako malej byl taky \"podmírák\" Na roce měl lehce přes 8 kg. Myslím, že Karolínka je naprosto v pohodě... a s tím bříškem to je myslím normální, adam ho teda nemá, ten je takovej robusní celkově (malej a podsaditej), ale honzík ho měl taky... a teď ve třech letech ho nemá.
Zuzka měla 10,98 kg a 83 cm, teď je spíš dost hubená, Davídek 13 kg a 88 cm a bříško si zatím udržuje
Kubík měl 12,3 kg a 85 cm. Hanička 11,90 a 82 cm.
@veverka77 JE to ale fakt. A tlustá jsem teda v roce jistě byla. Tlačili do mě krupici A pak se to obrátilo
Toník v té doběvážil cca 14 kg...a tlustý není.
@Emma123 Ono to bříško je takové roztomilé
@hopik na tom prohnutí v bedrech něco bude. co Vojta začal chodit, tak má fakt pořádný pupík. hlavně teda k večeru, takže tam bude hrát roli i to, že je dost nadýmací.
Vojta měl v 15 měsících 12,5 kg a nějakých 85 cm. břicho má teda řádné, ale hlavně večer. to je nafouknutej jak pátrací balon. ráno má plošinu.
@škubanek Tak to je neuvěřitelné
Já jsem měla v roce 16 kilo a když jsem šla do 1. třídy tak 19
Ondráš měl 13kg a 86cm.
Daniela měla 15kg
v 18m vážil 12,2kg a měl 87cm. a má kamarádku, o 2měs mladší, ta měří a váží zhruba tak stejně, ale do jeho triček se nevejde, protože je širší přes ramena a hrudník..to se vůbec nedá srovnávat
@hopik Bobci...Tak doufám,že už i ta rýma brzy skončí a Fanda zase začne baštitS tím bříškem schválně kouknu,jestli se prohýbá
@veverka77 mně ještě říkala rehabka na cvičení, že děti ze začátku, co stojí a chodí, mají vyboulený to bříško, že jsou trochu prohnutý v bedrech. Než se jim posílí břišní a zádový svaly. Tak jestli to třeba není i tím? Kluci už mají jen rýmu, ale i to je opruz, hlavně v noci jak nemůžou dýchat a navzájem se budí. Fanda moc nechce jíst a má o 2 kg míň jak Josífek.
@hopik My se vždycky smějeme,že má bříško jako pan starostaA přitom není vůbec žádný jedlíkA už jsou kluci v pohodě?
nevím jak v 18, ale Josífek má v 10 měsících 77,5 cm a k tomu 10,65 kg, takže vaši Karolínku určitě taky brzo dožene Určitě tlustá není. Našim klukům se břicho vždycky vyboulí, když jsou najezení. Buď ráda, že má trošku zásoby, kluci teď byli týden nemocní a pěkně zhubli.
Já nevím, teď jsem vytahla malýho očkovák, dnes je mu už 8 let. A v 18ti měsících měl 12,20kg a měřil 88cm. Vždycky byl o maličkato větší, než jeho vrstevníci. Ve školce ze třídy nejvyšší a teď ve 2. třídě, po jedné holce druhý nejvyšší. Je štíhlí, až i hubený
kamarádčina holčička v 10 měsících vážila 10 kg,73 cm a taky mně nepřipadala tlustá, tak si myslím, že jste v normě
@Gastrica
z vlastní zkušenosti nevím, ale kamarádka má rok a půl klučinu a ten váží 14kg. A myslím si, že Karolínka fakt není tlustá :)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

69 %
47 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici