banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Taška do porodnice, papírování - diskuze

61 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ikdyž jsem měla tašku do porodnice sbalenou už od 27. týdne, tak jsem ní vybalila a překontrolovávala. Stejně tak i dokumenty do porodnice.
Já jí teprve balila. Ještě mi tam furt něco chybělo
@Hela Já dostala konkrétní seznam do porodky až o 10. týdnů později, takže jsem jí stejně musela ještě asi 10x přebalovat
@veverka-zrzka Ten seznam, co jsem já dostala v porodnici, byl nanic. Kdybych se jím řídila tak půlku věcí nemám.
@Hela mě hrozně líbí ti nervózní tatínkové, jak čekají před tím příjmem s těma taškama (zatím jsem většinou viděla dvě a více ) jen jsem si tam představovala toho svýho... já jsem říkala, ten by jim tam vymačkal celej automat za tu dobu (na kávu)
@Hela Taky tam mám asi 10 věcí navíc. Jako píšou spodní prádlo, ale že si mám vzít ponožky, to už ne. Uvidím, jak to dopadne.
@spyi Mě stačil táta při tý přepadovce v noci Nedovedu si ho představit ještě jednou. Ale jestli budu rodit přes den, jedu erzetou.
@veverka-zrzka si představovat můžeš, ale asi to nebudeš až tak vnímat... to budeš mít v hlavě, hlavně dýchat, dýchat, dýchat, prodýchávat kontrakce, prodýchávat kontrakce ježiš, to se mi to píše, jenom v květnu už se asi nebudu smát
@veverka-zrzka ponožku, chlupaté, chundelaté, hlavně teplé, mám pocit, že ne všude dostatečně topí, když jsem byla vždycky na návštěvách, tam mi tam byla zima natož tam běhat ještě v košilce a županu a dostatek toaletního papíru... Kamarádka mi volala, že jí došel a že jí ho tam nedají...
@veverka-zrzka U nás toho v tom seznamu chybělo hodně. Většina holek ale zjištuje info i jinde, jinak by hlavně neměly vložky. To tam vůbec nepsali.
@spyi Počkej, jak tě to pak všechno přepadne, tak tě to vykolejí. Taky jsem si říkala, že jsem READY a ono tohle.
@spyi Já si pro jistotu vzala 2 páry teplejch a 2 páry normálních. Až táta pak přijede, přiveze nový a starý odveze vyprat. Stejně to mám i s ručníkama. Beru si 2 velký na tělo a 2 malý na spodek. Pak to jen vyčenžujeme s tátou
@veverka-zrzka to je jasný, hlavně u prvního se nejvíc zmatkuje, když už je nějaký další v pořadí, tak, co vím z doslechu, tak maminy div že nerodily doma, protože si furt říkaly, že mají času dost na odjezd do porodnice
@veverka-zrzka já si myslím, že je lepší si toho vzít víc než pak míň, odvézt z porodnice se to dá vždycky ;) to rozhodně
Já to měla stejně tak
@Hela Já měla porodnici Krč a tam jsem dostala skvělá seznam, nemůžu si stěžovat
@Hela Já měla porodnici Krč a tam jsem dostala skvělá seznam, nemůžu si stěžovat
@luciiifer V Praze to mají asi vymakanější. Taky se spoléhá na to, že si to zjistíš jinde.
@Hela Asik jo, protože jsme byla opravdu moc spokojená
@Hela Myslíš klasický porodnický vložky? Většina nemocnic je má. Teda alespoň já mám v papírech napsáno, že je tam mají. No nevím, co bych dělala, kdyby je tam neměly. Tátu bych pro ně asi neposlala
@veverka-zrzka Tak to já ho poslat musela a samozřejmě přinesl jiné, než jsem chtěla Tady sice neměli přímo napsáno, že je mají, ale ani, že si je máš vzít
@luciiifer No jo, Praha je Praha
@Hela
@spyi Jj, já měla v porodnici střední tašku, něco jsme si nechaal donýst běhěm prvních dnů a domů jsem málem odjížděla s loďákem
@veverka-zrzka U nás byli normálně na každém WC dle potřeby,a le někde dávají jen příděl na dena nebo jen pár do začátku.
@luciiifer U nás v Šumperku jsem si taky nemohla stěžovat. Co jsem chtěla navíc bylo spíš můj zvyk na danou věc.
Já přebalovala jen jednou, jinan nebyl čas.
@Ady.S
@spyi U mě to vypadá, že budu přenášet.
@spyi Každopádně si beru toaleťák. Holky tvrdí, že ho tam mají hrubý, tak si koupím nějaký měkký, abych moc nedráždila zadek a hráz.
@luciiifer A taky jsi vždycky něco vyndala a pak to tam hodila zpět a ještě něco přihodila?
@Ady.S Jsi jí balila na poslední chvíli?
@veverka-zrzka Tak to ne, já si to sbalila podle manuálku a občas jsem tam jen přihodila nějakou drobnůstku
@Hela Tak to je dobrý. Ale hlavní je, že ti nějaké přinesl, ne?!
@Ady.S Tak u nás jich prý je dostatek. Žádná maminka si nestěžovala.
@veverka-zrzka To né, ale poprvé jsem ji zbalila ve 33ttkdy jsem jela na dovolenou, tak sebou. A přebalení bylo po návratu, kdy jsem trochu obmněnila pár věcí.Pak se opravoval byt a všechno bylo zaigelitovaný a po té co vše bylo hotový jsem jela už do porodnice.
@luciiifer Jo hele, hoď si tam hroznovej cukr. Takový ty bonbonky v tubičce s příchutěma. Jsou fakt skvělý a při porodu si je cucneš a dodají ti energii.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

25 %
17 hlasů

70 %
47 hlasů

4 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici