banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Ryma a koupani - diskuze

16 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Male jsou 4tydny a dostala rymu . Krome nerviku mam dotaz - mam ji koupat, kdyz je nastydla??
pokud je hodně nachlazený, já bych nekoupala, jen otřela žíňkou a hned sušila ;) ať to brzo přejde
ja koupu kdyz ma malou rymu.ne kdyz mu tece hnus z nosu
Koupeme každý den, rýma nerýma. Za celý rok jsme nevynechali.
malá měla také rýmu a koupáním se jí to zhoršilo,chroptěla ještě víc, zato pobyt venku nám dr ,.doporučila chlad prý rýmě dělá dobře
ahoj, my koupeme ob den, i s rýmou a to jí má malej od 2.dne co se narodil. vytopim mu koupelnu, vykoupu, nabalim a dam ho do postýlky aby neprochladl....
Ja z vlastni zkusenosti vim, ze tepla voda prijemne uvolni sople, takze koupu v co nejteplejsi.Vsak uvidis, jak je ji to prijemne.
@Markytánka11 Vazne? Ja prave prochazky odbourala, aby se ji to nezhorsilo. mam pocit, ze ma zahleneny uz i krcek
@zajic No, ona koupani nema rada obecne, takze nevim. Ale asi vykoupeme. Snad se ji to nezhorsi.Nemate nekdo zkusenost-ma totiz uz jakoby sliny v pusince, mozna je zahleneny uz i ten krcek, jestli se na to neco dava, nebo to mam nechat a odsavat jen nosik? teplotu nema
Já koupu také každý den, jen nedávám tak horkou vodu a pobyt ve vaně minimalizuju, ale já si neumím představit že by šla spát nevykoupaná.
@Jaja157 Myslím že je ještě na jakékoliv léky malá...počkej si na kontrolu u doktorky ať se jí podívá do krku, ale jinak bych kromě odsávání nedávala nic.
Jsem z toho uz na mrtvici. Tra ryma u miminek stejne jako u dospelych? Ma hodne zlutych hlenu a obcas zakasle. Ted jsem nekde cetla, ze se nema pry casto odsavat, ze to podporuje tvorbu hlenu?? To ji mam nechat udusit? Odsavam vzdy pred kojenim el.odsav. a pak po kojeni jen balonkem pro docisteni a striknu vincentku. Takze pres den po 2,5h a v noci 2x 4-5
@Jaja157 Odsávala jsem dle potřeby, právě aby mu to neztékalo do krku, já se taky vysmrkám když potřebuju.
Koupala jsem max ob den, když už né každý den, ale snažila sjem se všechno kolem urychlit, aby mi neprochladla..
já bych ji taky koupala v hodně teplé vodě, aby se prohřála
@hopik Jj, tak jsme zacali denni koupani a dali vic vody, aby byla potopena skoro cela. Aspon neprochlada behem koupani. Pritom v porodnici rikali vody po dne. Ale to vazne rvala a zhora chladla.Uvidime, kdy to odezni. Jsem uz na prasky, odsavam porad a porad je jako pendlovky, to bych tu odsavacku mohla drzet u nosiku porad
@Jaja157 rýma u prťat je nejhorší, ale tak asi to nebude jen tím koupáním..já tedy celý podzim a zimu dávám preventivně quixx soft..je super i když se rýma objeví, tak zvlhčí a dobře se pak odsává.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici